3 nové developerské projekty v Plzni, mezi kterými si bydlení určitě vyberete

Chcete se stěhovat do Plzně a stále se vám nedaří sehnat kvalitní bydlení? Pak jste asi ještě neslyšeli o atraktivních developerských projektech, které nabízí skvělé bydlení v moderních bytech v Plzni.

fotografie novostavby
Zdroj: pubec-novostavby.cz, projekt Palác Ehrlich

Bydlení se zahradou

Prvním z uvedených projektů je viladům v Plzni na Doubravce, který nabídne luxusní bydlení ve čtyřech bytech s dispozicemi 3+kk. Tři z uvedených bytů poskytnou svým budoucím obyvatelům nejen rozsáhlou zahradu, ale i terasu. Lokalita, ve které je možné nabízené byty nalézt, je snadno dostupná jak osobním automobilem, tak MHD. V okolí se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost včetně sportovního areálu, obchodů a školy.

Přestěhujte se do paláce

Pro milovníky skutečného luxusu jsou připraveny exklusivní byty v historickém centru města Plzně a to v rámci rezidenčního projektu Palác Ehrlich. Ten se nachází v prostředí Šafaříkových sadů, jen několik metrů od náměstí Republiky. Přízemí tohoto sídla obsahuje obchodní prostory a zejména pak recepci. Ta v kombinaci s bezpečnostním kamerovým systémem zajistí, abyste se ve svém novém bytě cítili opravdu bezpečně.
Nabídka Paláce Ehrlich zahrnuje bytové jednotky o dispozicích od 1+kk do 5+kk a několik rozsáhlejších reprezentativních bytů. Samozřejmostí je sklep, který náleží ke každému z bytů. Většina z nabízených prostorů disponuje také terasou nebo balkonem. Chcete-li bydlet opravdu v luxusním sídle s výhledem na historickou část města Plzně, bude pro vás Palác Ehrlich to správnou volbou.

Rezidenční projekt Nová Valcha přináší bydlení v urbanistickém pojetí

V Plzni se ještě na okamžik zdržíme a to u nabídky nadstandardního bydlení v těsném spojení s přírodou. Zájemci v rámci rezidenčního projektu Nová Valcha mohou dostat na výběr mezi rodinnými domy, byty a atriovými domy. Jihozápadní část města Plzně, kde se nabízené prostory nacházejí, se může pyšnit okolní přírodou díky Borskému polesí. To však neznamená, že by tato lokalita byla zcela odlehlá a mimo dosah dobrého dopravního spojení. Do centra města se odtud dostanete za pouhých deset minut.


Zdroj: pubec-novostavby.cz, projekt Nová Valcha

Zadavatel

-

...