Americká 3D trika jako top dárek pro dospělé i děti

Amerika je ohromná země možností a není proto divu, že řada skvělých nápadů přichází právě odsud. Posledním důkazem toho, že to v Americe žije, jsou originální trička s 3D potiskem. Stala se hitem a konečně jsou k mání i u nás.

čivava tričko
ilustrační foto: extratrika.cz

Pokud právě vybíráte pro někoho originální dárek, měla by vás tato unikátní trička zajímat. Čím jsou výjimečná a pro koho se hodí nejlépe?

Proč a jak

Neděláme si legraci, opravdu se jedná o 3D. Na trička je totiž speciální metodou nanesen fotorealistický potisk. Díky tomu motiv jakoby vystupuje a vypadá prostě dokonale. Trička přináší na český trh renomovaná značka The Mountain a že je z čeho vybírat.

Hlavním tématem je zvířecí říše

Trička jsou zdobena motivy zvířat. Jedná se o reálné obrazy především zvířecích hlav, které pokrývají přední část trika. Je tak docíleno efektu, že z trička na vás vykukuje živé zvíře. The Mountain nabízí 3D trička pro děti i pro dospělé. Mezi neoblíbenější modely „dospěláckých“ triček patří to se lvem, tygrem a také s pumou. Dámy naopak jistě ocení tričko s roztomilou pandou nebo kočičkou. Mezi nejvtipnější patří model s gorilou či s orangutanem. Děti jistě budou nadšené, pokud budou moci nosit tričko s orlem, žirafou nebo králíkem. Možností je mnohem více.

Kde nakupovat

3D trička pro dospělé i pro děti The Mountain jsou skvělým dárkem i proto, že kromě zajímavosti darujete i kvalitu. Trička jsou ušita ze 100% bavlny a jsou vyrobena ekologicky šetrnou metodou, takže neobsahují žádné škodlivé chemikálie.

Koupit je můžete v internetovém obchodě www.extratrika.cz. I na vás tu čekají desítky modelů. Při nákupu si dejte jen pozor na velikost, značkování je totiž americké. Pokud zvolíte nesprávně, nebojte se, výměna není problém. A ještě něco – pokud koupíte 2 a více kusů, získáte dopravu zdarma.

Zadavatel

-