Hlavní výhody čističky vzduchu

Čističky vzduchu se hodí do každé domácnosti, ale zvláště do takové, kde se vyskytují alergici a astmatici. Svoje opodstatnění mají i v prostorách, kde se pohybuje větší množství lidí, jako jsou kancelářské budovy, hotely, školská zařízení nebo čekárny u lékaře.

Publikováno před 48 roky

Víte, jak chránit svou chalupu před vloupáním?

Chaty a chalupy jsou oblíbeným cílem vloupání zejména v zimních měsících, kdy jsou rekreační oblasti více opuštěné. Ale ani v létě nejsou uchráněny, zvláště když jezdíte pouze na víkendy.

7 výhod tepelného čerpadla IVT AIR-X

Dnes jsme pro Vás vybrali 7 z celé řady výhod tepelného čerpadla IVT AIR-X, jež je v mnoha odhledech nejlepším tepelným čerpadlem se systémem vzduch-voda dostupným na českém trhu.

S novými okenními systémy ušetříte za tepelnou energii

Zimní období je pro spoustu lidí obrovský strašákem. Především u starších rodinných domů se často setkáváme s velkými tepelnými úniky. Pokud chcete mít v takovém objektu tepelnou pohodu, je

Je vaše židle kvalitní? Vždyť na ní sedíte právě Vy

Záleží Vám na tom, na čem ve své kanceláři sedíte? Ovšem, že jistě na židli, ale opravdu je důležité na jaké.

Čištění koberců s vysokým vlasem

V moderních domácnostech se v posledních několika letech začaly objevovat koberce s mírně vysokým nebo vysokým vlasem. Své přední místo obsadily na podlahách obývacích pokojů, velikou oblibu

Fyzická ostraha po celé ČR

Pocit bezpečí je bezpochyb pro každého velmi důležitý. Obávat se totiž můžeme jak o bezpečí své, tak svých blízkých a zároveň svého majetku.

Moderní interiér levně

Ať už bydlíme v domě či bytě, toužíme po tom samém – krásném interiéru, kam se nebudeme stydět pozvat návštěvu, kde budeme moci relaxovat a užívat si chvilkou s rodinou či přáteli.

Nové podlahy do celého bytu

Chcete ve svém bytě provést změny, které se odrazí na vzhledu celého interiéru? Oblastí, kterou mnoho lidí podceňuje, jsou podlahy. Možná si říkáte, že podlahy nejsou důležité a vystačíte si

...