Na co si dát pozor při výběru pánského spodního prádla

Kvalita spodního prádla může pozitivně i negativně ovlivnit celý náš den. Funguje to velmi jednoduše – nosíte-li vhodné prádlo, jste v pohodě, zvolíte-li špatně, odrazí se to na vaší náladě, protože se budete celý den cítit nepohodlně. Ženy si většinou už umí dobře vybrat, ale muži v této oblasti pokulhávají. Podle čeho by měli své prádlo vybírat?

cojenove_cz_01
ilustrační foto: trenyrkarna.cz

Muži si musí dávat pozor na střih
Zatímco ženy tolik střih řešit nemusí, muži se nad ním musí více pozastavit. Existují tři základní druhy pánského spodního prádla. Nejoblíbenější jsou podle statistik boxerky, což se odvíjí právě od jejich střihu. Boxerky jsou vlastně kombinací slipů a trenek. Jsou elastické, takže na těle drží. Mají kratší nohavičky než klasické trenky, což je pro muže příjemnější a díky slipovému řešení horní části nabízejí i dostatek místa pro „pánské nádobíčko“.

Je ale třeba si uvědomit, že nejsou vhodné pro muže se širokými stehny. Těm by se mohly nohavičky nepříjemně zařezávat. Tito muži by proto raději měli nosit slipy. Pokud mají být slipy extra pohodlné, neměly by mít středový šev. Pokud je totiž výrazný, může způsobovat i otlaky. Třetím typem jsou trenýrky pánské, ty nosí muži rádi, ovšem většina z nich nesprávně. Trenýrky padnou jen na postavy s užšími stehny.

cojenove_cz_02
Foto: trenyrkarna.cz

Na materiálu hodně záleží
Kvalitní pánské spodní prádlo je možné poznat i podle materiálu. Pro všechny typy je ideální bavlna, která je na těle příjemná a dokáže odvádět pot. V případě boxerek a slipů musí být doplněna ještě elastickým materiálem. Vhodnou volbou je i saténové prádlo. Příslibem do budoucnosti je japonský nápad na látku, která pohlcuje pach.

Výběr, který potěší
Chcete-li koupit spodní prádlo pro muže výhodně, měla by vás zajímat nabídka e-shopu Trenýrkárna.cz. Najdete zde bohatý výběr všech druhů pánského spodního prádla v klasickém i netradičním provedení. Nechybí zde ani Calvin Klein boxerky či trenky českého výrobce Represent.

Zadavatel

-