Elegantní pruhy do koupelny

Způsobů, jak změnit koupelnu, aby její vzhled byl zajímavý a neokoukaný, je mnoho. Jedním z nich jsou dlaždice a obklady, díky kterým lze v koupelně vytvořit mnoho vzorů a obrazců. My se zaměříme obzvlášť na pruhy, které jsou jednoduchou, ale přesto velmi atraktivně vyhlížející dekorací.focuz.ru

koupelna
Zdroj: architectureartdesigns.com

Pruhy prozáříte koupelnu velmi snadno. Stačí si vybrat vhodné barevné odstíny a rozhodnout se, zda chcete mít pruhy stejné nebo naopak jejich tloušťku střídat, což vypadá také velmi dobře. Nešetřete místem v koupelně a zaplňte je pruhy. Skvěle budou vypadat nejen na stěně, ale i na podlaze. Kombinovat je můžete podle libosti, jelikož se jedná o snadný prvek, který nezapadne do každého prostředí. Pruhy mohou být souvislé z řady několika větších dlaždic nebo seskládané menšími kousky do mozaiky.

pruhy v koupelně

Díky tomu, že jsou dlaždice stále velmi oblíbeným materiálem, lze je pořídit v mnoha barvách. Pokud tedy máte koupelnu například v odstínu barvy modré, můžete si pruhy vytvořit z kombinace několika odstínů stejné barvy. To však neznamená, že nemůžete přidat barvu zcela odlišnou. Ba naopak si vyzkoušejte, zda by vám tímto smíšením nevznikla atraktivní kombinace, která by vaší koupelně slušela mnohem víc. Dlažbu seženete v různých velikostech, a proto klidně kombinujte i díly s rozdílnými rozměry. O to originálněji bude vaše koupelna vypadat.

koupelna

pruhy v koupelně

koupelna

koupelna pruhy

pruhy do koupelny

pruhy v koupelně

pruhy v koupelně
Zdroj: architectureartdesigns.com

Zadavatel

-

Designový sektorový nábytek za nízké ceny? Hledejte v obchodě nakup-nabytek.cz!