Jak být ideálním společníkem? Chce to mít v zásobě pár dobrých vtipů

Být oblíbený v partě kamarádů a být považován za dobrého a vtipného společníka není vůbec jednoduchý úkol. S přáteli si samozřejmě musíte rozumět a mít podobný názor na většinu věcí.

vtipy
ilustrační foto: pixabay.com – RyanMcGuire

K tomu, aby vás považovali za opravdu dobrého společníka je zapotřebí ještě něco navíc. Můžete být zábavní hned několika způsoby, ale tím nejosvědčenějším je mít dostatečnou zásobu vtipů v hlavě. Nikdy nezklamou, a když jsou na dobré téma, stanete se králem nebo královnou večírků.

Kde je najít

Možností, jak v dnešní době najít a pamatovat si široké spektrum vtipů, je opravdu mnoho. Nejjednodušší hledání je samozřejmě na internetu. V dnešní době existují portály, které jsou vyhrazeny pouze této tématice. Stačí zadat například vtipy o doktorech a hned se vám zobrazí spektrum stovek anekdot. Jednou z takových specializovaných stránek je například server vtipy.cz. Dokonce se jedná o jeden z nejvíce zastoupených serverů ve své oblasti na našem území.

Vše je přehledně rozděleno do kategorií

Inspiraci naleznou opravdu všichni na Vtipy.cz, kde je k nalezení hned několik tisíc, od těch klasických a známých až po nejnovější. Vše je samozřejmě přehledně rozděleno do jednotlivých kategorií, ze kterých si můžete vybrat, jaké téma preferujete. Nechybí klasické kategorie, jako například vtipy manželské, o blondýnkách, manželské, o zvířatech, o policajtech, o zlodějích, o politicích, kaneňáky, černý humor a nemůže chybět ani jedna z nejoblíbenějších postav na světě – kategorie vtipy Chuck Norris.

Znáte tenhle..

Pokud se podíváte na již zmiňovaný portál, budete mít o zásobu anekdot jednoznačně postaráno. Jestli se bojíte, že si žádný z nich nezapamatujete, jste na omylu. Dobrou anekdotu si zapamatujete okamžitě a z hlavy ho jen tak nedostanete. Víte třeba, jak pobavit blondýnu? Postavte ji před zrcadlo, ať hraje kámen, nůžky papír do té doby, než vyhraje. O tom, že vtipy pomáhají držet nad vodou i v těžkých životních situacích se můžete dočíst zde.

Zadavatel

-