Je vaše židle kvalitní? Vždyť na ní sedíte právě Vy

Záleží Vám na tom, na čem ve své kanceláři sedíte? Ovšem, že jistě na židli, ale opravdu je důležité na jaké.

kancelářské křeslo
ilustrační foto: b2bpartner.cz

Mít ve své kanceláři opravdu kvalitní kancelářskou židli je velmi důležité pro to, abychom mohli dobře odvádět svou práci. Pokud nám židle neumožňuje správné držení těla, dochází k velkým bolestem zad, krční páteře a dokonce i paží. Tato bolest může odvádět naši pozornost od vykonávané práce a nemůžeme tak odvádět takové pracovní výkony. Již chápete, že investovat do židle se skutečně vyplatí?

Máme pro Vás internetový obchod, kde najdete nabídku, která se nedá odmítnout. Tato nabídka nese název kancelářské židle akce .

V obchodě B2B Partner se setkáte s mnoha výhodami. Jaké to jsou?
– Nízké ceny
– Široký výběr
– Rychlé dodání – zboží skladem
– Doprava zdarma
– Záruka 7 let

Přesto, že naše ceny jsou i tak velmi příznivé, přinášíme našim zákazníků ještě další slevové akce, aby si mohli svou kancelář vybavit skutečně kvalitní židlí, za skvělé ceny. Nejoblíbenější slevovou akcí je 1+1 zdarma, kdy máte možnost u vybraných modelů zakoupit dokonce dvě židle za cenu jedné.

Kvalita za nízké ceny

Nejste si jisti, jak má taková kvalitní kancelářská židle vlastně vypadat? Rádi Vám na to odpovíme. Musí splňovat několik základních požadavků, které pomohou ke zdravému sedu. V první řadě je to pohodlný a dostatečně široký sedák, díky kterému dochází k rovnoměrnému rozložení váhy. Velmi důležitá je také výšková nastavitelnost sedáku. Anatomický tvar opěrky, která poskytuje správnou oporu pro záda, je rovněž velmi důležitým požadavkem. Nastavitelné područky jsou také velmi důležité, neboť nám pomáhají předcházet bolestem paží, lokte a krční páteře. Dalšími požadavky jsou stabilní a odolný podvozek, snadná manipulace, či otáčení o 360°.

Pokud se chcete zbavit bolestí zad, neváhejte zainvestovat do správné ergonomické kancelářské židle .

Zadavatel

-

...