Nehledejte partnera, najde si vás sám

Hledáte příležitost, jak zdokonalit němčinu? Touláte se světem stále sama? Toužíte po vřelém obětí a po lásce na celý život? Láká vás žít s cizincem, poznávat dosud nepoznaná místa, vhlédnout do nové kultury, ochutnávat nová jídla? A přemýšlela jste někdy nad tím, že byste si partnera našla přes internet? Anebo patříte spíše k těm ženám, které nechtějí samy hledat a které chtějí být mužem nalezeny a touží po tom, aby je ten pravý po krůčcích získával na svoji stranu?

seznamka
ilustrační foto: pixabay.com – Unsplash

Hoďte za hlavu předsudky z internetových seznamek. Po světě chodí spousta šťastně zadaných párů, které k sobě nalezly cestu právě skrze toto médium. Ve vašem okolí jich také jistě naleznete hned několik. Je jen potřeba najít si vhodnou seznamku, která vás ochrání před nežádoucími jevy.

Jednou ze seriózních a moderních stránek je například www.tschechische-traumfrauen.de, která zajišťuje kontakty mezi českými a slovenskými ženami a dále také ženami z východních částí Evropy a německy mluvícími muži. Jakmile si na stránkách vytvoříte profil, začnou vás kontaktovat potenciální partneři, mezi kterými se může najít ten pravý právě pro vás. Kontakt může probíhat jak skrze mailovou komunikaci, tak také po telefonu či skypu. Kreativitě v komunikaci se meze rozhodně nekladou. Seznamovací služba má dlouholeté zkušenosti se zprostředkováváním kontaktů a dennodenně nabízí také nově aktualizované informace.

Lámete si hlavu nad tím, proč zrovna české a slovenské ženy tolik přitahují pozornost našich západních sousedů? Pro jejich slovanskou krásu, inteligenci a bezesporu také pro pozitivní vztah k manželství a k výchově dětí. Ukazuje se, že němečtí muži také oceňují znalost jazyků a touhu poznávat svět. Proč tedy nevyužít zájmu a nejít svému štěstí naproti?

Zadavatel

-