To nej pro vaše zdraví: Doplněk stravy s kombinací mastných kyselin

Doplňky stravy jsou přípravky, které mají podpořit optimální zdravotní stav. Existují v mnoha různých podobách, někdy se ovšem jedná jen o neúčinné pilulky, za které draze platíte.

omegamarineforte.cz
ilustrační foto: omegamarineforte.cz

To ovšem neplatí o speciálním doplňku stravy OmegaMarine Forte+, který se na tuzemský trh dostává z Norska. Díky specifickému obsahu může výrazně pomoci i vám. V čem, jak a proč se rozhodnout právě pro tento?

S obsahem důležitých mastných kyselin

OmegaMarine Forte+ nad ostatními doplňky vyniká složením. Není to směsice mnoha vitamínů a minerálů, jako tomu často bývá. Tento potravinový doplněk obsahuje výhradně rybí tuk, který je pro lidský organismus prospěšný hned v několika oblastech. Důležité je vědět, že rybí tuk obsahuje hlavně omega mastné kyseliny, které je jinak velmi obtížné do organismu dostat. Ve stravě se nachází sporadicky, takže většina z nás trpí jejich nedostatkem. V OmegaMarine Forte+ se nachází, a to ve čtyřech jejich hlavních podobách. Jedná se o 3, 6, 7 a 9, které jsou ještě doplněny o prospěšný vitamin D.

Pro zdraví očí, mozku a srdce

Omega 3 mastné kyseliny mají blahodárný vliv na lidský organismus. Již mnohokrát bylo prokázáno, že pozitivně ovlivňují především zdraví očí. Při pravidelném příjmu pomáhají zajistit optimální stav zraku i v pokročilém věku. Pozitivní účinky jsou prokázány také na srdce a mozek. Oba tyto orgány jsou na dostatku omega 3 mastných kyselin závislé. Pokud jich je nedostatek, „rychleji se opotřebovávají“, což může vést k výraznému snížení kvality života.

Proč je OmegaMarine Forte+ lepší?

Potravinový doplněk OmegaMarine Forte+ obsahuje rybí tuk z masa čerstvých lososů od světového lídra v jejich chovu – Marine Harvest. Jedná se o špičkovou kvalitu, kterou jinde nenajdete. Čerstvost tuku je zárukou, že do svého těla dopravíte opravdu jen to nejlepší.

Zadavatel

-