Oblékněte si vtipnou mikinu

Mikina je jednoduchá, ale super praktická věc, bez které si možná nedokážeme představit život. Mikiny nosíme běžně do práce, ve volném čase, při sportu, doma – zkrátka kdykoliv je to vhodné.

mikina
ilustrační foto: hoodie.cz – Mikina I still play with dools

I tak obyčejná věc se totiž může stát tou nejvýraznější částí vašeho outfitu a ještě dokáže pobavit vaše okolí. Jakou vybrat? Možností je celá řada, tak hurá na to!

S vtipem to jde nejlépe

Mikina se může stát vaší ozdobou. Je to ideální kus oblečení, kterým můžete zaujmout vaše okolí, věřte, že v originální mikině vám to bude více slušet! S nabídkou úžasných originálních kousků přichází na český trh značka Hoodie. V sortimentu značky jsou k mání mikiny, které potěší kvalitou (jsou ušity ze 100% bavlny) a ještě více originálními potisky. Připraveny jsou modely pro pány i dámy.

Vybírat je možné z desítek variant

U Hoodie si můžete vybírat ze tří variant střihů – a sice mikinu s kapucou bez zipu, mikinu s kapucou se zipem nebo klasiku – mikinu bez zipu a bez kapuce. Potěší i rozličné barevné varianty. K mání jsou barvy černá, červená, šedá, tmavě modrá a zelená. Mikiny jsou zdobeny výraznými a vtipnými potisky. Mezi top kousky patří červená mikina s nápisem Enjoy H2O ve stylu Coca Cola, mikina Mikina I Scream! se zmrzlinovou lebkou, dále ta s nápisem I love pixels (grafika je cool – místo srdce je čtvereček), super vtipný je potisk s poníkem, který právě vykonal potřebu (udělal duhový „bobeček). Výběr vás svou rozmanitostí prostě dostane a třeba budete mít problém, protože budete chtít všechny!

Proč se nákup vyplatí

Jednoduše proto, že získáte stylový kousek oblečení, se kterým budete bodovat. Mikiny je možné koupit v internetovém obchodě www.hoodie.cz. Super je, že můžete koupit 3 mikiny a čtvrtou dostanete jako dárek zdarma. Všechny mikiny mají skladem, odesílají je do 24 hodin, takže je budete mít doma třeba hned druhý den!

Zadavatel

-