Potřebujete nové brýle? Díky nové službě nikam chodit nemusíte

Musíte mhouřit oči při pohledu na malinká písmenka v knížce? Nepoznáváte lidi na ulici, když na vás z dálky mávají? Už se vám stalo, že vám někdo řekl „sleponi“? Pravděpodobně nebude s vaším zrakem něco v pořádku.

brýle
ilustrační foto: optikdodomu.cz

Že se bojíte jít k lékaři, nebo se vám nechce platit v optice? Díky nové službě nemusíte to ani to a přesto si můžete vybrat super, přesně pro vás! Je tu totiž nová služba Optik Do Domu! Díky které je možné získat více než jen brýle…

Zdarma až do vašeho obýváku

Optik Do Domu je nová služba, která potěší všechny bázlivé „sleponě“. Prostřednictvím ní je totiž možné si objednat služby optického poradce a pozor, vy nemusíte nikam chodit. Domluvíte si hodinu a místo a poradce přijde třeba k vám domů. Dál už to bude vlastně příjemné posezení. Optický poradce se na vás totiž vybaví. S sebou si přinese kufřík a z něj bude vytahovat brýle. Vy si budete jen zkoušet a vybírat ty, které vám sedí nejvíce. K setkání můžete přizvat koho chcete, nejlepší je člověk, který vám upřímně poradí, zda vám vybrané obroučky sedí či nikoliv. Nezáleží totiž jen na kvalitě skel, ale právě i na designu brýlí, které se dnes staly již plnohodnotným módním doplňkem.

Prostě zdarma!

Za návštěvu poradce neplatíte ani korunu. Šetříte tak nejen čas. Schůzka s poradcem není ani nijak závazná. Pokud ho chcete pozvat, stačí se zaregistrovat na portálu optikdodomu.cz a požádat o schůzku. Poradce přijede ve smluveném termínu. Nezáleží vlastně na tom, jestli potřebujete na čtení, brýle na dálku, multifokální či jiné, poradce vám ochotně s výběrem poradí.

Do 10 dní máte doma nové krasavice

Pokud si brýle objednáte od optického poradce, získáte ještě další výhody. Objednat si totiž můžete brýle špičkových značek Icona a Jovita s garantovanou cenou 999 až1599 Kč. Tato cena je v porovnání s cenami v běžných obchodech až směšně nízká. Jsou dodávány přímo od výrobce – takže kupujete za velkoobchodní ceny. Kompletní dioptrické brýle díky tomu pořídíte až o 50 % levněji. Na brýlové obruby je poskytována záruka v délce 24 měsíců. Vybrané brýle s úpravou skel podle vašich potřeb vám přijdou domů do 10 dní od objednávky, zabalené v krásné krabičce a jako bonus dostanete pevné pouzdro.

Ještě další výhody

Kromě rychlého a pohodlného vyřízení se můžete těšit i na další bonusy. Vybrat si můžete z různých typů slev jako je například 1+1 druhé brýle s čočkami Profi 1,5 zdarma, sleva podle věku na brýlovou obrubu, sleva 30% na multifokální čočky Multifokal Profi 1,5 a další.

Nenechte si tuto nabídku uniknout, vy jako zákazníci na ní rozhodně vyděláte a vaše oči si budou lebedit! Více informací najdete na optikdodomu.cz. Váš optický poradce může přijít třeba hned zítra!

Zadavatel

-