Potřebujete vybavit svou kancelář? Co zkusit rustikální nábytek?

Potřebujete si zřídit novou kancelář a vybavit ji kompletním nábytkem? Je zapotřebí vybírat podle několika parametrů.

nábytek rustikální
ilustrační foto: nabytek-holandsky.eu

Kanceláře by měly být vybavené maximálně funkčním nábytkem, který bude zároveň elegantní a pohodlný. Měli byste také ohromit své klienty a obchodní partnery, se kterými budete jednat. Velmi oblíbené a často žádané jsou v současnosti zejména kanceláře v rustikálním stylu s nábytkem z masivu.

Nový rustikální stojí desetitisíce. Jak jsou na tom bazary?

Rustikální nábytek pozvedne eleganci a vkus kanceláří mnohem více, než klasický kancelářský nábytek. Problém ale může nastat s financemi, které budete chtít do vybavení investovat. Třeba samotný kancelářský stůl z masivu a v rustikálním stylu může stát přes deset tisíc. Další vybavení, jako křesla, stolky a skříně se budou pohybovat ve stejné finanční hranici. Pokud tedy budete chtít, aby nábytek byl nový a skutečně elegantní. Celková suma za vybavení jedné kanceláře se tak může vyšplhat i na několik desítek tisíc. Je ale dobré vzít v úvahu i fakt, že nábytek nemusíte hledat je nový, ale třeba starší rustikální nábytek, třeba z bazaru.

Bazarový nábytek za zlomek ceny

Pokud bychom vzali 2 stejné druhy nábytku, jeden by byl nový a druhý z bazaru, a porovnávali jejich cenu, rozdíl bude obrovský. Cena nábytku z bazaru bude pouze zlomkem z původní ceny nového nábytku. A přitom ve vzhledu obou druhů ani nemusí být takový rozdíl. Zejména u rustikálního nábytku z masivu. Pokud o něj bylo správně pečováno, tak nábytek nechátrá, ale zraje. A výběr rozhodně nemusí být malý.

Kvalitnímu nábytku elegance rozhodně nechybí

Mezi nábytkem z bazaru ale také mohou být velmi podstatné rozdíly. Záleží především a tom, odkud nábytek pochází. Mezi nejžádanější druhy se v současnosti řadí bazarový nábytek z Německa nebo Holandska. Zejména z Německa některé firmy odkupují nábytek od bohatých a vysoce postavených osob. Takový nábytek má nejenže vysokou eleganci, ale na první pohled není poznat rozdíl mezi novým a použitým zbožím.

A že se takový nábytek u nás sehnat nedá?
Našli jsme za vás firmu, která se přesně na dovoz tohoto typu nábytku specializuje. Podívejte se ZDE.

Zadavatel

-

...