Vaření v domácnosti má zbrusu novou podobu

Příprava pokrmů a samotný proces vaření v domácnosti může být pro mnoho amatérských kuchařů velmi složitým úkolem. Koordinace jednotlivých kroků při přípravě pokrmů a je mnohdy složitá a zejména, když chcete pokrmy připravit opravdu dokonale.

vaření
ilustrační foto: thermomix.vorwerk.cz

K dokonalé přípravě pokrmů by měly sloužit zejména kuchyňské spotřebiče, ale ty mnohdy práci neusnadní a manipulace s nimi je složitá. Revoluci v této oblasti ale přináší Thermomix.

Co je vlastně Thermomix?

Thermomix je zcela unikátním kuchyňským spotřebičem, který je populární po celém světě. Důkazem je fakt, že jeho služby denně využívají na světě miliony amatérských i profesionálních kuchařů. Díky moderním technologiím dochází k jeho neustálým inovacím a digitální technologie umožňují jeho mnohem širší a hlavně pohodlnější využití. Mezi největší výhodu tohoto přístroje se řadí jeho univerzálnost. V kuchyni už nemusíte běhat z jednoho konce místnosti a druhý, ale stačí jen stát u Thermomix.

12 spotřebičů v jednom

Někteří výrobci kuchyňských spotřebičů tvrdí o svých produktech, že se jedná o upravdu univerzální a multifunkční přístroje. Mnohdy je ale realita zcela jiná a spotřebiče jsou schopné zvládat maximálně 3 nebo 4 činnosti. Nový Thermomix naopak zastane v kuchyni práci hned za 12 různých spotřebičů. Dokáže míchat, mixovat, vážit, vařit v páře, promíchávat, šlehat, emulgovat, drtit, regulovaně ohřívat, vařit, sekat a hníst. Pojem multifunkčnost v kuchyni tak získává zcela nový rozměr.

Pro začátečníky i zkušené kuchaře

Možná si myslíte, že takto univerzální přístroj musí mít složité ovládání s velkým počtem tlačítek, které mohou ovládat jen zkušení profesionálové. V tom případě jste na omylu, protože ovládání Thermomix je intuitivní a jednoduché. Vše se přehledně zobrazuje na dotykovém displeji a ovládáte jediným tlačítkem. Pro začínající kuchaře je připravena i služba průvodce vaření, kde se dozvíte, jak připravovat vybrané recepty.

Detailní možnosti využití najdete v následujícím videu:

Zadavatel

-