Vojenské outdoor oblečení a vybavení na jednom místě

Jste neustále na cestách, kde žabky a plážová osuška nemají žádnou šanci? Pořiďte si kvalitní outdoor a army oblečení od těch nejpovolanějších!veroxybd.com

army sklad
ilustrační foto: lemil.blog.hu

Vojenské oblečení je univerzálním oděvem především na venkovní aktivity. Nevyužíváte-li vojenské oblečení k původním účelům, tedy při vojenských nebo airsoftových tréninzích a akcích jako je například Protector, oblečení určené k vojenským účelům je kvalitní, pohodlné a praktické. Vydrží tak téměř vše. Ať už při trampujete, nebo pracujete na chalupě, tento druh oblečení byste měli mít ve svém šatníku také.

Oblečením seznam nezbytně nutného a zároveň kvalitního zboží v Army stylu nekončí. Jste s přáteli nebo oddílovými kolegy na výpravě a nechcete nechat nic náhodě?

Pořiďte si taktickou výstroj, jehož složením jsou:
– batohy, brašny, tašky, ledvinky
– Helmy, přilby včetně brýlí
– Hodinky, peněženky
– Chrániče loktů, kolen, uší (sluchu)
– Karabiny, spony, poutka, pouta
– Pouzdra, transportní pouzdra, kapsy, sumky
– Taktické a neprůstřelné vesty

Do vojenského vybavení patří dále: nože s nářadím, svítilny a veškeré příslušenství pro pohyb a bezproblémové fungování v přírodě, které vám usnadní i práci na zahradě či chalupě.

Potřebujete zbraně na krátkou či dlouhou vzdálenost? Sháníte munici, terče nebo sebeobranné pomůcky a další příslušenství? Armik.cz nabízí na 400 druhů produktů v této kategorii.

Malých kamenných obchodů a e-shopů je mnoho. Pokud chcete nepřeberný výběr s desítkami tisíc kusů zboží skladem, navštivte army shop a airsoft servis Armik.cz s možností osobního odběru na adrese: Pražská 1799, 43801 Žatec v každý všední den mezi 8 a 16:30. Potřebujete se dohodnout na jiném termínu odběru zboží a případně i o víkendu? Zavolejte na tel.: Tel.: +420 720 278 200 a dohodněte se, jak se vám to bude hodit!

Zadavatel

-