Využití přírodního materiálu v koupelně

Dřevo a jiné přírodní materiály necháváme proniknout do mnoha místností svého domu. Do koupelny však málokdy. Přitom právě v ní může přírodní materiál vykouzlit neskutečně zajímavé propojení smyslu pro design a kreativitu. Vyzkoušejte přírodní materiál v koupelně i vy.

koupelna
Zdroj: onekindesign.com

Na kameni kámen

Také jste si jako malí rádi hráli s oblázky a skládali je na sebe? Proč byste to stejné nemohli aplikovat i vaši koupelnu? Skládané oblázky zaujmou každého, a to ať zvolíte skutečně drobné kamínky nebo velké kameny. Oba dva způsoby přilákají do interiéru nádech přirozenosti a čistoty. K dostání jsou na trhu i samolepicí tapety se vzory kamenů či dřeva. Vypadají velmi reálně a od pravého přírodního materiálu je lze stěží rozeznat.

koupelna

Dřevo hraje prim

Pokud se člověk rozhodne využít v koupelně přírodní materiál, většinou sáhne po dřevu. S pomocí něj lze vytvořit skutečné skvosty, od kterých nebudete chtít odtrhnout oči. Dřevo můžete využít i jako obkladový materiál na koupelnové stěny. Skvěle bude vypadat i dřevěný nábytek. Pokud však chcete zakomponovat přírodní materiály do vaší koupelny opravdu důkladně, zvolte kombinaci obojího, tedy kamene i dřeva. Že si spolu tyto dva materiály skvěle rozumí, je známá věc. Na vás je ji potvrdit a na vlastní oči se přesvědčit, že použití přírodních materiálů v koupelně se není třeba více obávat.

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

Zadavatel

-

Designový sektorový nábytek za nízké ceny? Hledejte v obchodě nakup-nabytek.cz!