Aktivity během podzimních prázdnin v ubytování Moravský kras

Podzimní prázdniny klepou pomalu na dveře a bylo by škoda tyto podzimní dny strávit doma, neboť kdy jindy se Vám podaří strávit s Vašimi dětmi během školního roku prodloužený víkend mimo domov, aniž byste je musela omlouvat ze školy?

IMG_7865
ilustrační foto: hotelprobe.cz

Využijte proto tyto krásné podzimní dny k výletům do přírody v Moravském krasu. Pohodlné ubytování k Vašim rodinným výletům najdete v hotelu Probe, který se nachází v samotném centru Moravského krasu v jihomoravském městě Blansko.

Ubytování Moravský kras disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Hotel Probe se nachází v bezprostřední blízkosti vlakového i autobusového nádraží, což je dobrá zpráva zejména pro ty, kteří se rozhodnou přijet do Moravského krasu některým z veřejných dopravních prostředků. Město Blansko je vynikajícím výchozím bodem nejen k výletům do některých z jeskyní Moravského krasu, ale také k návštěvě zámku v Rájci – Jestřebí nebo Lysice.Návštěvu zámku v Rájci – Jestřebí můžete spojit s prohlídkou výstavy fotografií ing. Josefa Martínka, které se zabývají tématikou Mongolsko očima rybáře. Každoročně turisty k návštěvě láká také muzeum železa v Josefově i větrný mlýn s Halladayovou turbínou v Ruprechtově. Více typů na aktivity o podzimních prázdninách najdete na této webové adrese <a href="http://www.hotelprobe .cz/“>www.hotelprobe.cz.Movie A Dog’s Purpose (2017)

Se staršími dětmi si můžete zahrát kuželky asi kilometr vzdálené kuželně v Blansku. Velmi oblíbený je také bowling. V případě, že byste se rozhodli pro ubytování v levném ubytování Blansko až na jaře nebo příští léto, pak Vás určitě potěší skutečnost, že tímto městem prochází cyklistická stezka srdcem jižní Moravy, která vede z Blanska až do Vyškova.

Zadavatel

-