Automaty na kávu do firem mohou mít mnoho podob

Káva je nejoblíbenějším teplým nápojem u nás. Většina z nás si den bez kávy nedokáže představit a mnohdy ani bez kávy nedokážeme být ani několik hodin. Přesně tuto situaci si v současné době uvědomuje i velké procento majitelů firem, kteří do svým firem pořizují automaty na kávu. Zaměstnanci to oceňují a po dobré kávě se jim opět lépe pracuje. Jaké jsou vlastně možnosti v oblasti kávovarů do firem.

Untitled
ilustrační foto: fontana.cz

Hledali jsme u specialistů

Abychom zjistili, jaké jsou vlastně možnosti v oblasti kávovarů do firem, nejprve jsme museli najít specializovanou společnost v této oblasti. Vybrali jsme společnost Fontana, specialistu na pronájem výdejním vody, nápojových automatů a kávovarů do firem. Tato firma má ve své nabídce v každé kategorii velké množství produktů, což platí i pro kávovary. Navíc čím více budete odebírat káv od firmy Fontana, tím méně budete platit za samotný pronájem přístroje. Vše se můžete dozvědět přímo na www.fontana.cz.

Do velkých firem a průmyslů jednoznačně nápojové automaty

Pokud by mělo zájem o pití kávy několik desítek až stovek zaměstnanců, je rozhodně dobré vybírat větší průmyslové nápojové automaty. Ty v dnešní době mohou nabízet opravdu několik variací druhů káv, jejich příprava je rychlá a obsluha snadná. Velké stroje se mohou postavit do prostoru a sloužit opravdu všem.

Do kanceláří jsou ideální kávovary na kapsle

Obliba kávovarů na kapsle v posledních letech nestoupá jen v domácnostech, ale také ve firmách. Kávovary na kapsle do firem jsou samozřejmě důmyslnější výrobek, který je konstruován pro trvalé a intenzivní využívání. Stačí jednoduše do přístroje vložit kapsli se zvolenou kávou a stisknout jediné tlačítko. Ideální volba například do kancelářských prostor ve firmách, kde není tolik zaměstnanců. Kávovary na kapsle jsou malé stolní kávovary.

Zadavatel

-