Cestujte svobodně a využijte autopůjčovny v ČR

Na dovolenou nemusíte jezdit se svým vlastním automobilem a můžete snadno a pohodlně cestovat se zapůjčeným vozem.

foto
ilustrační foto: pixabay.com – PIX1861

Výhoda spočívá v tom, že si auto nemusíte půjčovat na celou dobu pobytu, ale třeba na pár dní. Jedním z nejoblíbenějších měst pro půjčování aut je Praha a půjčovnami se to tu přímo hemží. Jaká je nejvýhodnější a nejlevnější autopůjčovna v Praze?

Nejlepší ceny

Cena je rozhodně jedním z hlavních požadavků a orientačních bodů při výběru půjčovny aut. Automobil si můžete pronajmout na krátkou dobu, nebo můžete zvolit dlouhodobý pronájem vozidel. Na stránkách využijte formulář, kde si nastavíte dobu zapůjčení, a zobrazí se vám ceny za jednotlivé automobily. Vůz si zarezervujte a při převzetí nezapomeňte na důležité doklady jako je občanský průkaz, řidičský průkaz a platební kartu pro uhrazení vratné zálohy. Garance nejnižší ceny je zajištěna, a když najdete nabídku pronájmu stejného vozu, který nabízí tato půjčovna aut Praha, stačí poslat odkaz a hned dostanete výhodnější nabídku.

Pronájem aut pro všechny

Pronájem aut Praha není omezen a dlouhodobě pronajmout vůz si mohou i osoby v registru. V rámci pronájmu je vůz zcela zdarma přistaven i vyzvednut na předem domluveném místě v určený čas. Vůz je možné přistavit klidně v ten samý den, kdy jste pronájem objednali . Vše je velmi rychlé a jednoduché.

Hrazené náklady

Veškeré náklady spojené s provozem, údržbou a pojištěním hradí přímo autopůjčovna Praha Taggart. Vše je započítané přímo v ceně pronájmu. Nejlevnější autopůjčovna Praha si klade za cíl účtovat co nejnižší ceny bez zbytečných příplatků.

Pronajměte si automobil bez dlouhodobé smlouvy jako u leasingu

Dlouhodobý pronájem automobilu může být až na dobu jednoho měsíce a nemusíte se zavazovat dlouhodobou smlouvou, jako je to v případě pořízení vozidla na leasing.

Zadavatel

-