Chcete krásné nehty? Pomůžou speciální tipy

Ruce jsou jednou z prvních věcí, které si na nás druzí všímají. Zanedbané, špinavé nebo snad dokonce okousané nehty, odrazují a jsou známkou nedbalosti! Víte o tom, že mít dokonale upravené nehty není vlastně nic složitého a i v pohodě domova si může vykouzlit zajímavé kreace? Jde to pomocí tipů – poradíme vám, jak na to!

gelové nehty
ilustrační foto: pixabay.com – Werni

Co jsou nehtové tipy a k čemu se používají

Nehtové tipy jsou vlastně takové „nehty na nehtech“. Jedná se o speciálně tvarové umělohmotné nehty, které se snadno nalepí na nehty původní. Během chvilky je možné vytvořit dokonalý vzhled nehtů a to i v případě, pokud je plocha nehtu malá nebo nějakým způsobem zakřivená. Na nehty se lepí speciálním lepidlem. Super je, že vydrží i několik týdnů stále stejně krásné.

Přírodní, neutrální i extra zdobené

Nehtové tipy se prodávají v různém provedení. Dají se použít jako podklad pro akrylové a gelové nehty a nosit se dají i jen tak. Pokud se nechcete údržbou nehtů příliš zabývat, stačí koupit tipy v přírodní mléčné barvě, které vytvářejí iluzi přírodních nehtů. Tyto tipy většinou vydrží několik dní, záleží na kvalitě lepidla. Kromě přírodních je možné koupit i tipy barevné či s rozličnými ozdobami. Lepší je použít tipy jako podklad pro akryl nebo gel. V tomto případě slouží jako podklad pro modeláž. Sami si zvolíte délku nehtu a jeho barvu.

Co budete potřebovat

Udělat si doma akrylové nebo gelové nehty není nic složitého. Budete potřebovat jen základní výbavu. V případě gelových nehtů si musíte pořídit speciální UV lampu a gely v barvách, které se vám líbí. Stačí dodržet přesný postup a během hodinky máte nehty, které vydrží krásné třeba i měsíc. Jestliže se vám více zamlouvají nehty akrylátové, musíte si pořídit akrylový pudr a tvrdidlo. Nehty jsou velice pevné a také vydrží krásné třeba i měsíc. Jejich aplikaci je třeba dělat v dobře odvětrané místnosti, tvrdidlo má poměrně silný odér.

 

Pusťte se do toho. Vše, co je potřeba, můžete koupit na magicnails.cz.

Zadavatel

-