Čištění koberců s vysokým vlasem

V moderních domácnostech se v posledních několika letech začaly objevovat koberce s mírně vysokým nebo vysokým vlasem. Své přední místo obsadily na podlahách obývacích pokojů, velikou oblibu ale také získaly například v ložnicích.

čištění koberců

Přiznejme si, kdo z nás by se po ránu nechtěl nohama zabořit do měkoučkého huňatého koberce? Pořídit si takový koberec je v dnešní době snadná a poměrně levná záležitost.

Problém ale nastává v okamžiku, kdy je potřeba koberec zbavit všech nečistot, prachu, mastných skvrn či případného zápachu. Ten mohou způsobovat nejen rozlité tekutiny všeho druhu, ale také roztoči, kteří jsou i přes veškerou snahu hospodyněk nezvanými hosty našich domácností.

Běžné čištění koberců od prachu a drobných smítek zvládnete ve většině případů vyluxovat klasickou podlahovou hubicí. Proces sice trvá o trochu déle, než při luxování koberce s nízkým vlasem, a doba luxování se úměrně prodlužuje s délkou a s hustotou vlasu koberce, ale vysavač s vyšším výkonem to bez větších problémů zvládne. A máte-li čas a trpělivost, můžete dokonce malou hubicí na čalounění vrátit koberci s dlouhým vlasem načechraný vzhled.

Zbavit se barevných skvrn ovšem čas od času bývá oříšek. Jak ale moudré rčení praví, má-li problém řešení, najde se. Zkušená hospodyňka si dokáže poradit téměř se vším. A pokud se přeci jen stane, že si neví rady, usedne ke svému počítači a nechá si poradit na internetu. Například na jednoduchých a přehledných webových stránkách www.sachmat.com, kde odborníci nabízí profesionální služby a osobitý přístup k problematice čištění koberců. Kromě nabídky čištění koberců se v katalogu jejich služeb objevuje takéčištění sedaček Brno.

Velkou výhodou je nízká cena čištění koberců i čalounění a také časová flexibilita. Bez dalších příplatků jsou odborníci na čištění skvrn všeho druhu ochotni pracovat také ve večerních hodinách případně o víkendech, takže váš byt může získat svěží nádech prakticky neomezeně.

Firma se zabývá nejen čištěním koberců Brno, ale rovněž působí také v olomoucké oblasti. O kvalitách služeb se můžete přesvědčit nejen skrze skvělé reference, ale také tím, že si služby sami vyzkoušíte. Kdy jindy než před Vánocemi dát šach mat všem roztočům v domácnosti?

 

Zadavatel

-