Dětské pokoje s nápadem

Při pořizování vybavení do dětského pokoje bychom měli dbát na dodržování určitých standardů, jako je například kvalitní osvětlení, správná výška židle u psacího stolu a pohodlná postel. Těchto několik faktorů nám stačí dodržet k tomu, abychom zajistili dítěti pohodlí a komfort. Teď přijde řada na zdokonalování designu celé této místnosti, což je prostor nejen pro naši fantazii, ale především pro tu dětskou.

dětský pokoj
Zdroj: home-designing.com

Design dětského pokoje přizpůsobte zájmům dítěte

Má vaše dítě rádo postavičky z nějakého animovaného seriálu? Pak umístěte na stěnu jeho pokoje fototapetu právě s jeho oblíbenými filmovými kamarády. Do barev postaviček můžete pak ladit celý interiér. Znáte populární hru Pacman? Tráví nad ní vaše ratolest značné množství času? Pak si právě postavu známou jako Pacman zvolte jako odrazový můstek pro změnu interiérového designu. Máte doma malého cestovatele a dobrodruha? Nezapomeňte na nástěnné mapy, globusy a jako bonus postel s motivem pirátské lodi. V takovém případě budou vašimi barvami modrá a zelená.

dětský pokoj Mickey Mouse

Zdroj: busydoor.com

dětský pokoj Pac Man

Zdroj: home-designing.com

Pro princezny i závodníky

Klasikou v interiérovém designu dětských pokojů jsou dvě barvy – modrá a růžová. První z nich byla vždy symbolem chlapeckého pokoje, ale postupně ji z její pozice vytlačuje barva zelená, která se také skvěle hodí do místnosti pro malé závodníky. Tematické ladění nábytku, např. pořízení postele s obrysem závodního auta, je už samozřejmostí. Naproti tomu růžová je to pravé pro postel s jemnými závěsy a spoustu panenek, čemuž je také třeba dětský pokoj přizpůsobit.

dětský pokoj chlapecký

dětský pokoj růžový

dětský pokoj květina

dětský pokoj modrozelený

dětský pokoj mint

dětský pokoj oranžový

dětský pokoj růžový

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj červený

Zdroj: home-designing.com

Zadavatel

-