Diář jako neobyčejný reklamní předmět

Pokud se má vaše firma dobře prezentovat skrz reklamní předměty, je nezbytně nutné, abyste důkladně přemýšleli o jejich podobě. Různé reklamní předměty dnes má i každý menší podnik, takže je třeba se odlišit, aby zákazník na první pohled poznal, že se jedná právě o vaši firmu.

diáře
ilustrační foto: aveday.cz

Mezi klasické firemní prezentační předměty patří diáře a kalendáře – a právě s nimi je možné zabodovat. Je třeba ale změnit jejich provedení! Jak a kde?

Jak docílit maximální efektivity?

Kalendáře a diáře jako reklamní předměty patří mezi nejpopulárnější, a to na obou stranách. Zákazník se raduje, protože už si diář nemusí za drahé peníze kupovat, firma má radost, protože zhotovení diáře nebo kalendáře není nákladné, takže jich má dost pro každého. Firma ovšem může z „obyčejného“ diáře „vytěžit“ mnohem více. Zákazník ho přece používá každý den, takže proč se mu každý den trochu nepřipomenout? Právě to může být při dalším obchodování kýženou změnou k lepšímu.

Šité na míru

S chytrým nápadem, jak udělat z diářů a kalendářů opravdu efektivní předmět, přichází na trh společnost AVEDAY a.s. – nabízí firmám zhotovení kalendářů i diářů šitých na míru. AVEDAY a.s. umí vytvořit takové reklamní předměty, které dokonale odráží corporate identity firmy. Vše začíná například logem na přední straně diáře, pokračuje příjemně laděnými reklamními stránkami uvnitř, pokračuje přes připomenutí významných dní společnosti apod. Člověk, který diář používá, je s danou firmou vlastně v každodenním kontaktu, z čehož firma těží ve svůj prospěch. Oba typy reklamních předmětů je možné využít jako opravdu efektivní nástroj, který firmě pomůže udržet dobrý vztah se zákazníky i obchodními partnery.

Provedení? Vždy špičkové!

AVEDAY a.s. může vyrobit kalendáře a diáře v mnoha rozličných podobách. Diáře mohou být koženkové nesešívané nebo sešívané, s gumičkou, kapesní, umí vyrobit také úkolníčky pro děti aj.

Zakázková výroba kalendářů a diářů na klíč od AVEDAY a.s. je tím, co může i vaší firmě pomoci zvýšit popularitu a prestiž. Pokud budete mít zájem, firma diáře nejen vyrobí, ale může je poslat i k vašim obchodním partnerům pěkně zabalené jako překvapení.

Více informací se dozvíte na www.aveday.cz.

Zadavatel

-