Dřevěné vany šokují i okouzlují

Dřevo je velmi populárním materiálem a to nejen v oblasti moderního interiérového designu. Že se však dřevo dostane i do světa koupelen, čekal opravdu jen málokdo. Lákavé jsou především dřevěné vany, které sice na první pohled mohou působit poněkud zastarale, avšak na ten druhý si je jistě zamilujete.

dřevěná vana
Zdroj: twistedsifter.com

Přírodě zase o kousek blíž

Přírodní materiály znovu pronikají do našich domácností a není se čemu divit. Jestli něco domovu skutečně dodá potřebnou útulnost, je to právě dřevo, na které můžeme narazit na každém rohu. Výrobci interiérových prvků však nezůstávají jen u tradičního dřevěného nábytku jako jsou židle a police, ale jdou ještě mnohem dál. Jejich pozornosti neunikla ani koupelna a bylo tak jen otázkou času, kdy vznikne z dřevěného materiálu i vana. A ten čas právě nastal.

dřevěná vana

Staronový trend

Dřevěné vany však nejsou na trhu zas až takovou novinkou. Jejich existence sahá do minulého století, avšak v několika minulých letech se po nich slehla zem. S propracovaností a dokonalostí, které jsou současní výrobci dřevěných van schopni, se vám dostává do rukou zcela nový a především opět moderní kousek z přírodního materiálu.

Nezůstalo jen u dřevěných van

A protože se vany ze dřevěného materiálu staly populárními, začali prodejci vhodně kombinovat vanu s ostatními koupelnovými prvky. Pokud toužíte po koupelně s přírodním designem, můžete si tak kromě již zmíněné vany pořídit také různé stolky, poličky a celou řadu drobnějších koupelnových doplňků.

dřevo v koupelně

dřevěné vany

dřevěné vany

dřevěná vana
Zdroj: twistedsifter.com

dřevo v koupelně

dřevěná vana

dřevěná vana

dřevěné vany
Zdroj: freshome.com

Zadavatel

-