Fyzická ostraha po celé ČR

Pocit bezpečí je bezpochyb pro každého velmi důležitý. Obávat se totiž můžeme jak o bezpečí své, tak svých blízkých a zároveň svého majetku.

1fyzicka ostraha

V dnešní době však již není nutností spoléhat se sám na sebe, či bezpečnostní složky státu, nýbrž fyzickou ostrahu či dálkovou ochranu můžeme svěřit do rukou skutečným profesionálům. Mezi ně se řadí i bezpečnostní agentura TOP Security s.r.o., která se v oboru pohybuje již více než 20 let, konkrétně od roku 1992.

Nabídka služeb

V nabídce služeb společnosti TOP Security s.r.o. nenajdete pouze tradiční bezpečnostní služby jako je fyzická ostraha objektů, nýbrž také služby méně běžné. Sem se řadí například detektivní služby, fyzická ostraha sportovních a společenských událostí, kontrola zaměstnanců, recepční činnost či doprovod na společenské či jiné události. Najdete zde tedy prakticky cokoliv, co by vás mohlo napadnout.

Fyzická ostraha

Velkou část nabídky společnosti TOP Security s.r.o. tvoří fyzická ostraha, ať se již jedná o ostrahu majetku, osob či objektů. Tyto služby navíc nabízí napříč celou Českou republikou (v současné době má 2 základny a navíc 12 poboček po celé ČR). Zkušeností s fyzickou ostrahou má tato společnost opravdu nespočet – ostrahou bytových komplexů počínaje, přes ostrahu hotelů, nákupních center, podniků, nemocnicí, až po fyzickou ostrahu administrativních budov.

Opomenout nesmíme ani ostrahu různých společenských, kulturních či sportovních akcí, kdy jednoduše musíte zajistit bezpečnost svých hostů. I zde má společnost TOP Security s.r.o. hojné zkušenosti a mezi její služby patří například i organizační a recepční činnost a není problém zajistit ani uvádění hostů, podávání občerstvení či poštovní služby.

3fyzicka ostraha

Vlastní PCO služba

Díky Pultu Centrální Ochrany (PCO) je vám společnost TOP Security s.r.o. schopna poskytnout i dálkovou ostrahu vašich objektů. Přičemž v případě jakéhokoliv narušení je k dispozici vyškolená zásahová jednotka. Mezi objekty, které je možno pomocí PCO střežit se řadí například průmyslové a firemní objekty, rodinné domy a další.

Další služby

Jak již bylo zmíněno – společnost TOP Security s.r.o. nabízí kromě fyzické ostrahy a vlastní PCO služby i mnoho dalších služeb, kam se řadí například činnost detektivní, zajišťování prostor osobních schůzek, kontrola pracovní neschopnosti, doprovod VIP osobností a prakticky jakoukoliv další myslitelnou službu.

fyzicka ostraha

Proč právě TOP Security s.r.o.?

Důvodů, proč se rozhodnout právě pro společnost TOP Security s.r.o. je hned několik. A neřadí se sem pouze kvalita služeb, jakožto například inteligentní propojení fyzické ostrahy s bezpečnostními technologiemi, či poskytování náhradního plnění, nýbrž také přístup k zákazníkovi. Tato společnost realizuje nové požadavky klientů do 24 hodin, poskytuje zdarma analýzu bezpečnostních rizik. Dostupnost po celé České republice.

Kvalita služeb je navíc zaručena nejen na základě pozitivních referencí bývalých a současných klientů, ale také držením několika různých certifikátů ISO či členství této bezpečnostní agentury v různých bezpečnostních asociacích. Čistý trestní rejstřík a odborná školení všech zaměstnanců je samozřejmostí, kterou snad není třeba ani zmiňovat.

Zadavatel

-