Hlavní výhody čističky vzduchu

Čističky vzduchu se hodí do každé domácnosti, ale zvláště do takové, kde se vyskytují alergici a astmatici. Svoje opodstatnění mají i v prostorách, kde se pohybuje větší množství lidí, jako jsou kancelářské budovy, hotely, školská zařízení nebo čekárny u lékaře.

Čistička vzduchu bojuje se syndromem nemocných budov. Tento pojem byl definován Světovou zdravotnickou organizací a poukazuje na zvyšování počtu zdravotních problémů, které mají přímou spojitost se zhoršujícím se stavem vnitřního prostředí. Vzduch, který ve svých domovech dýcháme, je plný prachu, bakterií, roztočů a plísní. Tím dochází k rozvoji řady chronických problémů od bolestí hlavy přes respirační problémy až po vznik nejrůznějších alergií.

Hlavní výhoda moderní čističky vzduchu je tedy ta, že vytváří takové vnitřní prostředí, které je čisté a zdravé. Prostředí, ve kterém nemusíme mít strach, že vzduch který dýcháme, bude mít negativní dopad na náš zdravotní stav.

Co tedy čističky ze vzduchu odstraňují? Je toho opravdu hodně. Například prachové částice, bakterie, viry, roztoče, alergeny, plísně, chemické látky uvolňované ze syntetických materiálů, psí chlupy, ale také cigaretový kouř a jiný zápach. Díky nim se zbavíte látek, které dráždí dýchací cesty a způsobují chronické problémy.

Existuje také čistička, která toho umí ještě více. Obohacuje vzduch o vzdušné vitamíny. Možná jste o nich již někdy slyšeli, ale pokud ne, tak se jedná o záporné ionty, které mají pozitivní dopad na lidské zdraví a předcházejí vzniku řady civilizačních chorob. Ionizace vzduchu je běžným jevem, ale pokud v něm převládají kladné ionty, zhoršuje se náš zdravotní stav, jsme více unavení, trpíme poruchami spánku, zhoršují se naše alergie a chronické nemoci a trpíme více respiračními problémy. Proto je tak důležité, aby ve vzduchu převládaly záporné ionty. Ty do něj dodávají čističky IONIC CARE, pracující na principu elektronového větru.

Časté bolesti hlavy, chrapot, chronická rýma, poruchy spánku, únava, sucho a dlouhodobé bolesti v krku, astmatické problémy, alergie, suchá a podrážděná pokožka a pálení a svědění očí, to je výčet několika typických problémů, které bývají způsobeny špatným vzduchem v domácnosti.

Jestliže trpíte chronickými problémy, zamyslete se nad tím, zda by je nemohl způsobovat špatný vzduch ve vaší domácnosti a snažte se tento problém co nejrychleji řešit. Pokud se u vás vyskytuje některý z výše uvedených typických problémů, způsobených špatným vzduchem ve vnitřních prostorách, pořiďte si co nejdříve čističku vzduchu a ulevte svému zdraví.

CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu. http://www.ventilatory-shop.cz/

Zadavatel

-