Hypotéka bez dokládání příjmů

ilustrační foto: Freepik.com – mindandi

Hledáte výraz hypotéka bez dokládání příjmů? Tento výraz již neexistuje. Ve své podstatě totiž není možné, aby tato slova fungovala. Není možné, aby si poskytovatel úvěru neověřil vaše příjmy a výdaje. Příjmy se zkrátka a dobře dokládají vždy, to je naprosto nezbytné. Ovšem celé prokázání není složité a nemusí trvat dlouhé měsíce, ale třeba jen pár hodin nebo dní.

Hypotéka bez příjmu to je výraz, který je na internetu stále ještě hojně vyhledávaný, jenomže ve své podstatě neexistuje. Jedná se tedy o jakýsi mýtus, který byl znám v minulosti, lidé si na něj zvykli a nyní jej stále vyhledávají, i když už v této konkrétní podobě není možné jej sjednat. Povinnost prověřovat si klienta z hlediska jeho příjmů je daná zákonem. Stejně tak neplatí například hypotéky bez registru, kde si můžete myslet, že jak název napovídá, že se jedná o úvěr, u kterého se neprojíždějí a nezjišťují záznamy v registrech. Opět to však není pravdou, protože záznamy se zjišťují, ovšem dají se tolerovat. I přesto, že zjistíme, že máte záznam, můžeme vám půjčit a neděláme z toho vážné problémy.

Porovnání bankovních a soukromých společností

Logickým uvažováním můžeme dojít hned k několika závěrům. Pokud bychom chtěli porovnávat bankovní a soukromé společnosti, můžeme zmínit hlavní vlastnosti úvěrů. V bankách stále platí pravidla, že musíte mít čistý registr, a navíc musíte splňovat požadované normy týkající se příjmu, abyste na určitý typ úvěru vůbec mohli dosáhnout. Právě tato pravidla soukromé společnosti úplně vyvracují.

Často si lidé myslí, že je úvěr od soukromých společností stále hodně nevýhodný, aniž by tušili, že v dnešní době si to nikdo už nemůže v podstatě dovolit, poskytovat nevýhodný úrok, protože bychom přišli o všechny klienty a nikdo by si u nás úvěr nesjednal, proto se i naše soukromá společnost musela přizpůsobit a úrokovou míru snížit tak, aby byla únosná a podobná té, z běžných bankovních domů.

Zadavatel

-