Intimní zábava nejen pro jednoho

Erotické pomůcky už dávno neslouží jen coby hračky na osamělý večer. Naopak je neváhejte přibrat i k dovádění s partnerem.


Ilustrační foto: Pixabay.com – StockSnap

Když milujete klasiku

Sexshop není místo, kde byste se museli stydět, naopak. Jeho nabídka vám dokáže pikantně okořenit večer. V podstatě nejprodávanější klasikou jsou vibrátory a různých tvarů, velikostí i barev. Zásadní je hlavně použitý materiál, který by měl jednak být na omak příjemný a jednak samozřejmě i striktně zdravotně nezávadný.

Podobně realistická jsou i současná dilda. Toužíte-li vyzkoušet něco netradičního, pořiďte si to připínací, které vám dovolí si s partnerem vyměnit roli. Speciálně tvarovaná a zpravidla drobnější dilda jsou pak určena pro anální sex, což je oblíbená praktika jak u mužů, tak i u žen.

Mezi dámami jsou dále velice oblíbené taktéž Venušiny kuličky, které se navíc používají i pro zpevnění poševního svalstva. Pravidelné používání kuliček tak vede ke zlepšení sexuálního prožitku. Pro pány se na posílení erekce nabízejí erekční kroužky, jedny z nejčastěji pořizovaných pomůcek, jež zároveň může ke stimulaci využít i partnerka.

Připravte se na žhavý zážitek

V posteli je povoleno vše, co je vám oběma příjemné. Proto se nebojte ani odvážnějších praktik a vpusťte si pod peřinu inspiraci ze světa BDSM. Přirozeně nemusíte na svůj protějšek ihned vyrukovat s důtkami, ale můžete si inspiraci vzít odjinud. Možnost nechat se spoutat a zcela se odevzdat partnerovým šikovným rukám či jazyku ve slastném očekáván vnese do vašeho sexuálního života nový náboj.

Aby bylo potěšení skutečně dokonalé, nemělo by vám v tajné zásuvce ve skříni chybět ani dráždivé krajkové prádlo, které má v sortimentu erotických pomůcek svou nezastupitelnou roli. Žena se díky němu bude svůdně a sebevědomě a pány potěší jedinečný vizuální zážitek, který se jim nepoštěstí zase tak často.

Stále ještě si nejste jisti, zda se vám chce vyrazit do obchodu? Erotické pomůcky si můžete vybrat také na internetu. A vůbec nevadí, že ji nemáte naživo před sebou. Díky recenzím ostatních uživatelů získáte dostatek informací, abyste mohli sáhnout po té pravé.

Zadavatel

-