Jak si přivydělat z domova

Studujete, jste v důchodu nebo třeba na mateřské? Pak je dost pravděpodobné, že počítáte každou korunu. Tento článek přináší pár tipů, jak si přivydělat z domova pár stovek za minimum práce.


ilustrační foto: Pixabay.com – paregrinus44

Samozřejmě ne všem nabídkám na internetu můžete věřit. Kdyby v tomto článku v úvodu stálo, že si můžete vydělat desítky tisíc, měly byste ho rovnou zavřít. Ne všechny nabídky jsou pro vás výhodné a některé vám chtějí jenom ukrást peníze. Čím se tedy řídit?

To, co vypadá jako příliš výhodná nabídka, pravděpodobně nebude pravda. Můžete to zkusit, ale zadávání čísla účtu nebo kreditní karty je hranice, za kterou byste rozhodně neměli jít bez plné důvěry. My se ovšem budeme zabývat těmi věrohodnými.

  1. Za názor se platí – za vyplňování dotazníku se platí. A vůbec ne špatně. Stačí se zaregistrovat na nějakém portálu a už vám chodí dotazníky. Většinou jde o hodnocení produktů, reklam, ale někdy také o váš názor na společenskou situaci. Když se dotazníkem proklikáte, připočte se na vaše konto předem stanovená odměna. Jednoduché a klidně si můžete uprostřed dotazníku jít udělat kávu nebo se jít protáhnout, není třeba pospíchat. Za rok si můžete vydělat tak 2-3 tisíce, což není za tak 10-15 hodin špatné, ne?
  2. Stačí otevírat e-maily – ano, i takto se dá něco vydělat. Pokud chodíte na svůj mail pravidelně každý den, je to pro vás ideální. Chodí vám reklamní maily, za jejichž otevření dostanete peníze. Bojíte se, že půjde o virus? Pokud je u mailu v závorce uvedena společnost, u které jste zaregistrováni, nemusíte se obávat. Za otevření mailu dostanete třeba jenom jednu korunu, takže jde o běh na dlouhou trať, než od společnosti dostanete nějaké peníze. Ale znáte snad nějakou jednodušší práci, za kterou by vám někdo platil?
  3. Statistika, pravděpodobnost a štěstí – nastudujte jeden ze svých nejoblíbenějších sportů a uvedené proměnné ze světa bookmakingu vám pomohou, abyste si založili příjmy na sportovních sázkách. Při registraci využijte bonusové kódy 2017.
  4. Stačí neomezený tarif – Jste komunikativní a dobrovolně kupujete neomezený hovor? Pak je tohle brigáda přesně pro vás. Dělání dotazníků po telefonu vám pomůže zaplatit nejednu návštěvu v restauraci. A je už na vás, jestli budete nabízet nějaké produkty nebo se dotazovat. To první je určitě pro ty více otrlé, jelikož zažijí mnoho odmítnutí, jež mohou být někdy i velmi vulgární. Ale co se dá dělat.
  5. Využijte svůj talent – jestli umíte aspoň trochu psát, můžete se stát copywriterem. Píšete články na zadání svého šéfa. Není třeba být spisovatel, spíše naopak by vám to spíše škodilo. Vy musíte umět prodat to, co se po vás chce. A toho pomocí oxymóronů asi nedosáhnete.

Stejně tak, pokud umíte fotografovat, pracovat s webovými stránkami nebo dělat grafiku, své uplatnění určitě najdete. Přivyděláváte si tedy tím, co vás zároveň baví.

Zkrátka není třeba běhat někam na směny, stejně dobře se dá vydělat i z domova. Tak do toho.

Zadavatel

-