Jaké elektrické vozy pro vás připravil oficiální dovozce KIA MOTORS CZECH?

Máte chuť to pořádně rozjet? Pojďte se seznámit s hybridním vozem KIA NIRO. Jedná se o částečně elektrický crossover (plus benzín) s inovativními funkcemi a dokonalými asistenčními systémy, které zvyšují jak bezpečnost jízdy, tak i komfort vašeho cestování.

Tento vůz, který je kombinací klasické karoserie a SUV, můžete zakoupit v provedení Exclusive, se všemi stupni výbavy. Karoserie se vyrábí v deseti barevných odstínech.

Další hybrid v modelové řadě NIRO je KIA NIRO Plug-in Hybrid. Má možnost vnějšího nabíjení a prodloužený dojezd na elektrický pohon.

Automobilka KIA se však v posledních letech překonává a ve stejné modelové řadě přidala i elektromobil. Elektrický crossover KIA E-NIRO má mít dojezd na jedno dobití až 455 kilometrů. Vůz má vnější nabíjení v přední části karoserie. Elektromotor má 204 koní, zrychlení z nuly na stovku trvá přibližně 7 sekund.

Automobil je vybaven technologiemi, jako je rekuperační brzdění, systém hospodaření s energiemi a pomocný systém pro jízdu setrvačností. Záruka je sedmiletá a vztahuje se i na elektromotor a akumulátorový modul. Vozidlo můžete mít opět v jednom z deseti barevných provedení.

Všechna tři vozidla mají pohon na přední kola.

Zadavatel

-