Kde si osvojíte prezentační dovednosti pro 21. století

Na prezentační dovednosti obchodníků, manažerů, lektorů, učitelů či agenturních pracovníků klade dnešní publikum mimořádné nároky. Jen tak něco už ho neohromí. Jak na řečnické umění nově?

ilustrační foto: Pixabay.com – geralt

Pokud i váš úspěch závisí na schopnosti přesvědčit, a chcete se rozvíjet, navštivte školení Prezentační dovednosti od zavedené společnosti ICT Pro. Kurzy se konají v učebnách v Brně či Praze, případně po dohodě „na míru“ ve vašich prostorách. Série kurzů vám přiblíží problematiku od úplných základů prezentace až po novátorské obchodní metody založené na práci s emocemi a příběhy.

Přitom nezáleží na tom, zda prezentujete obchodním partnerům, novým klientům, vrcholovým manažerům firmy či zaměstnancům. Vše, co ovládnete na školení pořádaném společností ICT Pro, je využitelné univerzálně. 

Z recenze: Výborně zpracované kurzy prezentačních dovedností

Například kurz Praktický nácvik prezentačních dovedností vás naučí lépe pracovat s průběhem prezentace, neverbální komunikací, skladbou vět, příběhem, ale i zvládat obtížné otázky a námitky. Pochopíte typologii osobnosti, jíž prezentujete své myšlenky, a výsledkem bude, že dokážete prodat komukoli cokoli.

Praktickým tréninkem je už i kurz Základy prezentace, v němž kromě vstřebání nezbytného teoretického základu (včetně principů rétoriky nebo řeči těla) přednesete vlastní projevy a získáte zpětnou vazbu lektora. „Výborně zpracovaný ucelený rámec témat kolem prezentačních dovedností,“ řekl o něm Jan V. ze společnosti Olympus Czech Group. Kateřina V. ze společnosti PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC popsala své dojmy: „Cítím se namotivovaně, mám chuť přepracovat svou prezentaci a zkusit to jinak, nebo se nad tím rozhodně zamyslet.“ „Celkový dojem velmi dobrý,“ dodal Jiří Č. z Ostravské univerzity.

Neváhejte – moderní kurzy prezentačních dovedností ICT Pro posunou v kariéře i vás!

Zadavatel

-