Kvalifikační kurzy

Podařilo se Vám získat zaměstnání v sociálních službách a rádi byste si doplnili Vaše vzdělání o kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách? Vzdělávací centrum Seduca nabízí tyto kurzy v Brně, Havlíčkově Brodu, Jeseníku, Praze i Žďáru nad Sázavou.

kurzy
ilustrační foto: pixabay.com – escolaespai

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Jeseník je akreditován zákonem 108/2006 Sb.

Jedná se o kurz, který je určen všem pracovníkům v sociálních službách, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost i pečovatelskou činnost, nebo další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. První seminář v Jeseníku se koná 24. 10. 2014. Místo výuky můžete navštěvovat v budově Pečovatelské služby na ulici Otakara Březiny 1370/2c.

Kurz se koná v pátky od dvou hodin odpoledne do čtvrt na osm. V sobotu pak od devíti hodin do patnácti hodin. Celková suma seminářů činí sto padesát čtyři hodin, z toho činí 96 hodin teorie a 56 hodin praxe. Závěrečná zkouška trvá dvě hodiny. Uchazeči, kteří by se rádi o tento kurz ucházeli, by měli být starší osmnácti let. Podmínkou je také ukončení základního vzdělání, bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Vzdělávací centrum Seduca disponuje nejen kurzy pro sociální pracovníky, ale také kurzy první pomoci. Více informací k jednotlivým kurzům naleznete i na této webové adrese www.seduca.cz/kontakt.Kurz první pomoci je určen jak pro širou společnost, tak pro pedagogické pracovníky. Kurz základů první pomoci je určen pro sociální pracovníky a zdravotní sestry. Kurz první pomoci od A do Z je určen každému, kdo si chce osvojit jednoduchá a účelná opatření, která mohou chránit zdraví či život člověka. S kurzem první pomoci získáte absolutní jistotu při záchraně života. Tento kurz je ideální příležitostí pro firemní i klubové vzdělávání. Rozsah kurzu je možné přizpůsobit individuálním potřebám zájemců.

Zadavatel

-