Kvalitní tepelná čerpadla se rodinným domům jednoznačně vyplatí

Snížení nákladů na vytápění domů a také snížení pravidelných měsíčních výdajů je u moderních domácností velmi vyhledávané. Právě z tohoto důvodu činí domácnosti úsporné kroky k zajištění levnějších způsobů vytápění, které ale nezmění nic na současném komfortu.
tepelné čerpadlo
ilustrační foto: pixabay.com – globalenergysystems

Každé vytápění by mělo být levné, ale zároveň komfortní. A právě proto je v současnosti zvýšená poptávka po tepelných čerpadlech. Hlavně ale po kvalitních tepelných čerpadlech.

Jak se poznají kvalitní tepelná čerpadla?

Kvalitní tepelná čerpadla se poznají tak, že jsou schopné dosahovat maximálního výkonu s minimálními provozními náklady. Tak se zvýší jejich užitek a také se zkracuje doba návratnosti investice, kterou je třeba do nákupu tepelných čerpadel vložit. V současnosti jsou vyhledávaným produktem na trhu také nízkoteplotní tepelná čerpadla. Jak prozrazuje již jejich název, jedná se o tepelná čerpadla, která jsou schopna dosahovat vysokého výkonu i při velmi nízkých venkovních teplotách.

Přesně taková čerpadla nabízí Daikin

Společnost Daikin je na celosvětovém trhu známá, jako přední výrobce klimatizací pro domácnosti i firmy. Klimatizace Daikin mají elegantní design a vysoký výkon. Přesně tyto přednosti přenesla společnost Daikin i do oblasti tepelných čerpadel a nízkoteplotních tepelných čerpadel. Všechny modely jsou vybaveny moderní technologií, která zajišťuje vysokou účinnost a minimální provozní náklady.

Ohříváte vodu nebo vzduch

Vytápění domů pomocí tepelných čerpadel Daikin je možné dvěma rozdílnými způsoby. Podle typu čerpadel. Daikin nabízí tepelná čerpadla v provedení vzduch-vzduch a vzduch-voda. Tepelná čerpadla vzduch-vzduch čerpají teplo a energii z venkovního vzduchu, který následně ještě více zahřejí a pak je vháněn do interiéru. Tepelná čerpadla vzduch voda pomocí tepla z venkovního vzduchu ohřívají vodu v topném systému interiéru.

Zadavatel

-