Moderní interiér levně

Ať už bydlíme v domě či bytě, toužíme po tom samém – krásném interiéru, kam se nebudeme stydět pozvat návštěvu, kde budeme moci relaxovat a užívat si chvilkou s rodinou či přáteli.

Chesterfield-zdjęcie.jpg.large
ilustrační foto: najlepsinabytok.sk

Domov by měl vyjadřovat i naši osobnost, a proto byste neměli zapomínat i na sebemenší detaily. Jak začít s úpravami interiéru a jaké prvky použít?

Sedačka jako dominanta pokoje
Považujete-li obývací pokoj za centrální místnost, kam se uchylujete k sledování oblíbeného seriálu, hraní her s dětmi nebo pořádání oslav, potřebujete velkou a pohodlnou sedačku. Vyberte si sedačku podle svých představ a nešetřete ani na detailech či doplňcích. Pokud u vás často přespávají hosté, rozhodně si pořiďte sedačku s rozkládacím a úložným prostorem. Starší obyvatelé zase ocení výhody vyšších sedaček. Pro silnější postavy jsou v nabídce i speciálně upravené sedací plochy, které se neprosedí. Barevně laďte sedací soupravu do barev interiéru, nic nezkazíte ani tradiční černou, béžovou, hnědou či bílou variantou. Sáhnete-li po kožené sedačce, nezapomínejte na pravidelnou údržbu a umístění od oken a radiátorů. Kromě obrazů, designových hodin a rámečků s fotkami získáte i nové bytové doplňky obyčejnými roletami. Ty už dávno neplatí za těžké a neforemné. Barevné rolety ocení zejména majitelé jemných barev v interiéru a nevýrazného vybavení. Rolety koupíte v eshopu Byvatmoderne.cz a oživíte s nimi interiér, získáte soukromí anebo se šikovně schováte před nežádoucím sluníčkem.

Žaluzie jako doplněk
Milovníci klasiky zase nedají dopustit na tradiční žaluzie, které zažívají obrovský boom v podobě venkovní instalace. Interiérové žaluzie můžete vybírat v rozmanitých barvách a povrchových úpravách. Rovněž se může lišit i způsob manipulace. Nezapomínejte, že i doplňky, jako jsou žaluzie a rolety, vyžadují občasnou péči. Propůjčte svému interiéru novou tvář a vsaďte na moderní prvky i vy!

 

Zadavatel

-