Moderní venkovní osvětlení

Zapomeňme na klasické žárovky, už se neprodávají. Existuje menší a úspornější řešení!

led osvětlení
Zdroj: ecologic.sk

Mnozí z nás si jistě pamatují na doby, kdy bylo venkovní osvětlení řešeno jakýmsi unifikovaným způsobem. Exteriér ulic a parků byl osvětlen naprosto stejně a nikdo si příliš nestěžoval. Osvětlení nebylo nijak příliš hezké a rozhodně nebylo schopno ještě navíc dát celkovému vzhledu krajiny další rozměr. Dnes je situace poněkud odlišná a lze využít celé řady možností, které nám nejmodernější osvětlení exteriérů dává. Podívejme se tedy přesněji na možnosti venkovního osvětlení.

LED světla jako samozřejmost

Nejmodernější venkovní osvětlení se vyznačuje především využitím těch nejkvalitnějších možných technologií světel. Tento typ osvětlení je typický především tím, že se jedná o světla maximálně možně úsporná. LED osvětlení je typické tím, že umí vytvořit stejně silné světlo jako je tomu u klasického osvětlení. Cena za osvětlení je ale úplně někde jinde a světlo také vypadá mnohem lépe designově. Ostatně i mnohá špičková svítidla jsou schopna celou technologii zvýraznit.

led osvětlení
Zdroj: ecologic.sk

LED osvětlení do ulic i parků

LED osvětlení si nachází své místo v ulicích a také v parcích. Led osvětlení parků je v současnosti naprosto komfortní a vypadá moc hezky, zejména studená bílá barva dává celkovému vzhledu parku úplně jiný rozměr. Ideální je, když se osvětlení parků a ulic liší.

led osvětlení
Zdroj: ecologic.sk

Osvětlení reklamních ploch

Dobrou volbou jsou mimo jiné i pro reklamní prostory. Nejmodernější LED svítidla si dokážou poradit s různými typy reklam a nasvítit je způsobem, aby byly pro oči co možná nejpoutavější. Osvětlení je také vhodné pro hudebníky hrající na klávesové nástroje a nasvícení různých artiklů v interiéru.

led osvětlení
Zdroj: ecologic.sk

LED osvětlení do každé budovy

Moderní technologie, se kterými jsou spjaty značné finanční úspory, prochází do všech společenských vrstev i nemovitostí všech kategorií, včetně kulturních památek. Díky efektivnímu využívání výdobytků dnešní doby stojí nás, coby daňové poplatníky, méně peněz provoz osvětlení veřejných prostranství i vytápění nemovitostí ve vlastnictvím českého státu. Vzhledem k energetické revoluci, která u nás proběhla v druhé polovině roku 2013 v podobě reverzních aukcí, kterých se účastnili téměř všichni tuzemští dodavatelé plynu a elektřiny, si můžeme dopřávat vysoký tepelný komfort s až 35% úsporami, dle vysoutěžené ceny na určité období.

Zadavatel

-