Motokrosové helmy FOX Racing – Unikátní technologie a nejvyšší bezpečnost

Značka FOX Racing je velmi známou a oblíbenou značkou ve svém oboru a byla založena v roce 1974. Oblíbenost této značky stále stoupá.

Motokrosove helmy fox racing_hlavní

Tato značka se nezaobírá pouze výrobou oblečení a vybavení pro motokros, ale také nabízí vybavení i pro jiné sporty jako je například BMX, cyklistika a mnoho dalšího. Díky tomuto všemu se výrobky značky FOX Racing prodávají po celém světě.

Helmy na motokros

Helmy určené pro motokros od firmy FOX Racing jsou v nabídce v široké škále barevného provedení a také v různých velikostech. Motokrosové helmy FOX si můžete koupit za velmi slušné ceny z různých sérií jako je V1, V2, V3 a i V4.

Motokrosove helmy fox racing2

Unikátní technologie a nejvyšší bezpečnost

Nejvyšší ochrana, krásný a jedinečný design. Ano, tyto dva aspekty můžete očekávat od každé motokrosové helmy značky FOX Racing. Při výrobě těchto helem je využívána unikátní technologie, která zapříčiňuje nejvyšší bezpečnost po celou dobu, po kterou budete mít helmu na hlavě.

Motokrosove helmy fox racing3

Výběr té správné motokrosové helmy

Výběr té správné motokrosové helmy je velmi důležitý a rozhodně není vhodné jej podcenit, protože helma slouží k tomu, aby Vás chránila a také Vám v těch horších případech zachránila Váš život. Helma Vám musí naprosto dokonale sedět na hlavě, protože díky tomu Vás maximálně ochrání. Je tedy důležité dbát na správnou velikost, kterou potřebujete. Velmi důležitým faktorem je také materiál, ze kterého je helma vyrobena a zda je helma homologována a podléhá všem vyžadovaným normám. Motokrosové helmy značky FOX Racing samozřejmě všechny tyto nejnáročnější požadavky splňují. Jednoduše, jedná se o helmy se 100 % spolehlivostí.

Zadavatel

-