Nové mytí aut

Rádi byste Vaše služby na podzim rozšířili o možnost mytí aut? Vybavte Vaši benzinovou pumpu bezkontaktními myčkami aut od společnosti BKF Carwash.

cv
ilustrační foto: bkfmycky.cz

Bezkontaktní myčky fungují na principu použití tlakové vody obohacené o speciální mikroprášek. Při použití automyčky se nemusíte obávat poškození laku automobilu, jako je tomu obvykle u kartáčového mytí.

Bezkontaktní mytí aut v sobě obsahuje ucelený mycí proces, který začíná prvním opláchnutím, při kterém dochází k odstranění hrubých nečistot, a končí závěrečným oplachem demineralizovanou vodou? Po použití bezkontaktní myčky je karoserie auta čistá a lesklá. Společnost BKF Carwash používá bezkontaktní myčky aut, které v sobě obsahují monitorovací systém zařízení BKF Net Control, který pracuje na bázi internetu.  Toto zařízení se stará o odesílání informací o servisní prohlídce, poruše i statistických údajích. Díky monitorovacímu systému zařízení se dovíte informace o výši obratu myčky aut i s přesnými údaji o čase. Přes internet můžete mimo jiné změnit nastavení myčky aut. Více informací se o bezkontaktních myčkách dovíte na této webové adrese bkfcarwash.cz.

Mít čisté a krásně naleštěné auto je přáním každého majitele čtyřkolového vozidla, je naprosto přirozené, že zákazníci tyto služby dnes berou jako samozřejmost a čerpacím stanicím, pneuservisům a stanicím technické kontroly nezbývá nic jiného, než se tomuto požadavku přizpůsobit a nabízet co nejkvalitnější služby v této oblasti. V nabídce společnosti BKF Carwash naleznete také modulární myčky aut pro dvě mycí stání.

Zadavatel

-