Naučte se novým jazykům. Vyplatí se to

Ne nadarmo se říká, že kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Bez znalosti cizích jazyků se dnes už asi nikdo neobejde. Umět se domluvit v několika jazycích je velkou výhodou i při hledání práce, obvykle to znamená hned několik plusových bodů a velká část zaměstnavatelů druhý jazyk dokonce vyžaduje. To byl důvod, proč jsem se rozhodla přihlásit na jazykové kurzy.

slovník
ilustrační foto: pixabay.com, k článku: angličnina Praha

Rozřazovací test

Prvním krokem bylo vyplnění online jazykového testu, podle jehož výsledků bylo možné jednotlivým studentům doporučit nejvhodnější jazykový kurz. Tím se zajistilo, že všichni účastníci daného kurzu měli stejnou úroveň pokročilosti jazyka. Studenti se pak před sebou nemuseli navzájem stydět.

Individuální přístup

Co mě opravdu příjemně překvapilo, byly moderně zařízené učebny, které disponují veškerým vybavením potřebným pro výuku jazyků. Samotná výuka probíhala v malé skupině, takže se nám lektoři mohli neustále věnovat. I díky tomuto individuálnímu přístupu byla skupinová výuka maximálně efektivní a podařilo se nám si rychle osvojit nový jazyk.

Lektoři k výuce používali kvalitní učební materiály. V mém případě to byla učebnice New Cutting Edge, nechyběla ale ani gramatická a poslechová cvičení, čtení článků z časopisů a novin nebo zábavné hry. Tyto doplňkové materiály přispěly ke snadnějšímu vstřebání nové látky.

Všechny výše uvedené informace jsou důvodem, proč mohu říct, že učit se novému jazyku se opravdu vyplatí. Proto jestli se chcete novým jazykům naučit i vy, neodkládejte to. Začít můžete hned, už v září totiž startuje nový semestr. Pokud se nechcete učit ve skupině, je pro vás připravena i individuální výuka, která plně odpovídá vašim nárokům. Jipka – jazyková škola Praha má další pobočky také v: Plzni, Rokycanech a Českých Budějovicích. Dojíždění do hlavního města kvůli studiím jazyka není nutností.

Zadavatel

-