Návod, jak ušetřit, ať už budete potřebovat cokoliv

Říká se, že mnoho věcí si zvládneme udělat, zařídit nebo vytvořit sami. Přesto ale existují specializované práce, postupy vyžadující znalosti, nebo i kvalitní vybavení, které nemáme. A v daných ohledech budeme vždy potřebovat profesionála.

foto
ilustrační foto: pixabay.com – jarmoluk

O tom, že ho najdeme na webu Venturio.cz rozhodně není pochyb. Co je ale důležité vědět, jak daný web můžeme využít ke svému prospěchu a jak díky němu skutečně ušetřit, a to třeba i několik tisíc.

Nechte firmy, ať se vám ozvou

Tím nejlepším postupem určitě není to, že budete mnoho firem kontaktovat sami. Nejenom, že tak ztratíte mnoho času a peněz za vaše telefonní hovory, ale ne vždy budou dané firmy mít čas a kapacitu na vaši zakázku. V tomto směru si zadejte poptávku zdarma a zkuste to zcela naopak. Vy sepíšete seznam požadavků, co vlastně potřebujete, a dále už jenom čekáte, až se vám ozvou jednotlivé firmy. A to vše z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti kamkoliv a kdykoliv chodit.

Vyberte tu nejlevnější firmu

Abyste ale na daných poptávkách ušetřili nejenom čas, ale i peníze, měli by vám konkrétní firmy zaslat také svou cenovou nabídku. Podle ní už se jenom rozhodnete, jakou firmu zvolíte. Logicky potom tu nejlevnější, díky které budete moci ušetřit třeba i několik tisíc korun. A co je ještě důležité vědět? Že poptávat můžete skutečně cokoliv.

Jak poptávku zadat?

Jak jsme již nastínili, zadání konkrétní poptávky není nijak složité, ale ani časově náročné. Stačí jít na web Venturio.cz a zde kliknout na příslušný odkaz. Následující formulář už vyžaduje jak vaše kontaktní údaje, tak hlavně popisy toho, co budete od dané firmy potřebovat. Poté poptávku zařaďte do správné kategorie a odešlete. A to ať už hledáte tiskové služby, řemeslníky, práce spojené s vaší zahradou, vaším bytem nebo domem, autem, nebo zkrátka s čímkoliv jiným. Stačí pouze službu poptat, a o víc se nestarat.

Zadavatel

-