Nebankovní půjčky bez registru lze získat i za výhodných podmínek

Výhodný a nízko úročený úvěr dostanete v bance. Ano, to je sice pravda, ale bohužel na něj málokdo dosáhne.

půjčky - podpis smlouvy
ilustrační foto: pixabay.com – Unsplash

Bankovní domy totiž mají velmi přísná kritéria, podle kterých posuzují každého žadatele o úvěr. Přísná osobní prověrka se pak netýká jen výše vašeho příjmu, ale i platební morálky. A ta se ověřuje v registrech dlužníků.

Jakmile se jednou ocitnete v registru dlužníků, žádná banka už vám nepůjčí. Přitom k tomu, abyste se do registru dostali, někdy stačí skutečně málo! Nejde jen o chronické neplatiče a dlužníky. Do registru se můžete dostat i pozdní úhradou za telekomunikační služby nebo energie. Stačí jedna zapomenutá faktura, kterou neproplatíte, a máte problém na několik let. Negativní záznam v registru totiž zůstává i poté, co jste své závazky uhradili – a to dokonce až dva roky. Jste zkrátka ocejchováni jako neplatiči a tento cejch vám jen tak někdo neodpáře.

Jediný způsob, jak si v takovém případě půjčit peníze, představují nebankovní půjčky bez registru. Nemusíte se bát, že taková volba nutně znamená nevýhodné podmínky. Na nebankovním trhu dnes již působí celá řada solidních společností s férovými podmínkami, které se v mnoha ohledech blíží bankovnímu úvěru. Mezi ně patří i společnost Asisteam, která nabízí výhodné americké hypotéky bez nahlížení do registru.

Nebankovní americká hypotéka od společnosti je skvělým řešením pro každého, kdo může ručit nemovitostí. Zažádejte si o výhodnou půjčku bez prokazování příjmů s nízkou měsíční splátkou u Asisteamu! Neplatíte žádné poplatky předem a získané peníze můžete použít na cokoliv. Vyřízení půjčky je snadné. Stačí vyplnit elektronickou žádost o úvěr, kam zadáte informace o vás a zastavené nemovitosti. O vše ostatní už se postarají pracovníci Asisteamu. Jakmile je vaše žádost schválena a podepíšete smlouvu, budete mít peníze takřka ihned na účtu. V rámci expresního čerpání je můžete získat do 10 dnů.

Zadavatel

-