Německý Hollywood

Mnozí z nás by rádo navštívilo Hollywood, předměstí LA v Americe, aniž by vědělo, že i v Německu lze vidět tzv. Hollywood.

hollywood
ilustrační foto: pixabay.com – PatrickBlaise, Další články o cestování

Filmové parky v Německu nabízejí velké množství atrakcí, zábavy, napětí a legraci. Užít si den naplno v některém z filmových parku můžete za každého počasí. Park je natolik velký, že mnohdy vám nebude stačit na prohlídku celého parku ani jeden den a proto se návštěvnící většinou zdrží na delší dobu a vracejí se, aby se setkali nejenom s celým parkem, ale i s oblíbenými filmovými hrdiny a strávili tak příjemný a nezapomenutelný den.

Filmový park Babelsberg

Ve světovém filmu není nikdy nic takové, jak se vám může na první pohled zdát. Ve filmovém parku Babelsberg máte ojedinělou možnost nahlédnout do zákulisí a vidě tak všechny filmové triky, které se vám poté promítají na obrazovce. Vidět zde můžete i velkou lásku herců k natáčení filmů. Naleznete zde odpovědi na to, jak se provádí kaskaderské kousky, různé autonehody. Jak pracují maskéři či jak ožívají zombie na plátnech filmů.

Movie park Germany Bottrop

Jako jeden z mála druhů ve svém oboru je park s názvem Movie park Germany Bottrop. Spatřit zde můžete celkem pět tématických oblasti a to s více než čtyřiceti atrakcemi a show z filmového světa snů. Movie park Germany Bottrop nabízí spoustu zábavy a akcí nejenom pro děti, ale i pro celou rodinu.

Bavorské filmové městečko v Mnichově

Pokud chcete navštívit opravdové filmové napětí v Německu, pak nesmíte rozhodně zapomenout na Bavorské filmové městečko ležící v Mnichově. Plocha větší než 350 tisíc čtverečních metrů je pro filmaře a návštěvníky úplný ráj. Celkem zde máte tři ulice s kulisami, několik filmových vil, dvanáct studií, sklad kostýmů a nábytku a také nejrůznější scény z těch nejznámějších televizních filmů a seriálů. Filmový fanoušci v Bavorském filmovém městečku budou jako v sedmem nebi. Navštívit zde můžou úplně cokoliv.

Zadavatel

-