Neodolatelná květnová dovolená v Portugalsku

Rádi byste si příští rok na jaře dopřáli prodloužený víkend nebo dovolenou v zahraničí a láká Vás návštěva Portugalska. Kromě výběru lokality, naplánování výletů Vás pravděpodobně nemine ani zarezervování ubytování. Prostřednictvím internetového zábavního portálu Firmy na zážitky můžete najít již nyní na konci letošního roku ubytování pro Vaše toulky Evropou.

ilustrační foto: Pixabay.com – AntonioCalado

Poznejte tajemná místa Portugalska

Portugalsko se nachází na západním kraji evropského kontinentu, možná proto o jeho návštěvu v našich končinách není až takový zájem, jaký by si tato země zasloužila. Během prodlouženého víkendu či dovolené na Pyrenejském poloostrově se o krásách této země můžete sami přesvědčit. Portugalsko Vás nadchne svými přírodními krásami i tajemnou historií. Portugalsko je jako stvořené pro radovánky na pláži. Milovníci golfu tuto část Evropy vyhledávají také díky špičkovým podmínkám pro tento sport. Z dovolené Portugalsko budete nadšeni. Poletíte-li do Portugalska poprvé, určitě zavítejte do hlavního města Lisabon, jehož centrální čtvrť Vás přímo očaruje svými architektonickými skvosty, muzei i galeriemi. Mimo rušné dění se nachází Belém s monumentálním klášterem sv. Jeronýmem, který rovněž nezapomeňte navštívit. Z technických památek Vás zaujme nejdelší most v Evropě zvaný Ponte Vasco de Gama. Měří obdivuhodných šestnáct kilometrů.

Eurovíkend pro dva nabízí skvělou možnost k ubytování

Ubytování pro Váš výlet můžete hledat prostřednictvím tohoto webového odkazu www.firmanazazitky.cz/eurovikend-v-kvetnu/. Na webových stránkách Firmy na zážitky najdete ubytování, jak ve čtyřhvězdičkových hotelech, tak ve skromnějších penzionech. Stejným způsobem můžete hledat také eurovíkend Francie. Novinkou letošního roku je eurovíkend pro dva, který pro Vás připravuje společnost Firma na zážitky společně se značkou Hotelcard. Balíček obsahuje tři čísla, přičemž jedno číslo platí na rezervaci ubytování na jednu noc pro dvě osoby. Polopenze není součástí voucheru, avšak v případě zájmu si ji můžete doobjednat na místě. Eurovíkend pro dva umožňuje rozhodnout se, zda chcete všechna tři čísla uplatnit v jednom hotelu, nebo zda je využijete pro Váš trip po dané zemi a vyzkoušíte ubytování hned v několika ubytovacích zařízeních.

Zadavatel

-