Netradiční dovolená v Chorvatsku? Pronajměte si jachtu!

Chorvatsko je krásná země, která nabízí nespočet kilometrů krásných pláží, čisté moře, tajemné ostrovy a ostrůvky, báječnou kuchyni, úchvatné přírodní i kulturní památky – to vše za velmi přijatelné ceny.

lodě
ilustrační foto: yachtcharter.cz

Z České republiky to navíc do země není daleko, takže se Chorvatsko již několik let drží na předních příčkách nejoblíbenějších dovolenkových destinací. Uvažujete nad tím, že na dovolenou do Chorvatska vyrazíte? Nepatříte ale mezi „plážové povaleče“ a chcete si pobyt užít jinak? Není lepšího zážitku, než procestovat chorvatské pobřeží na jachtě. Každý den si budete užívat jiné malebné scenérie a budete pány svého času. Jachtu si můžete pronajmout už v České republice a užít si tak maximální komfort. Na co vše se můžete těšit?

Dovolená na jachtě je nezapomenutelná

Válet se celý týden na jedné pláži, potkávat stále stejné lidi, chodit do stále stejných restaurací – tak vypadá typická dovolená, která prostě nemůže náročného turistu plně uspokojit. Navíc většina chorvatských letovisek bývá v létě nacpaná k prasknutí, musíte bojovat o každý centimetr na pláži a neustále se někomu uhýbat. Z takové dovolené člověk odjíždí otrávený a snad i ještě více vynervovaný. Právě to se vám na jachtě stát nikdy nemůže, a i z toho důvodu se k této variantě trávení dovolené přiklání stále více lidí. Jachtu budete sdílet jen s lidmi, se kterými chcete (ať už je to rodina nebo parta přátel). Získáte ale ještě mnohem více. S jachtou samozřejmě nebudete stát na jednom místě. Během plavby poznáte skvostné chorvatské pobřeží v celé jeho kráse a budete si užívat soukromí a prostor bude jen a jen váš.

Kam, kdy a s kým vyrazit

Chorvatsko má 5 základních jachtařských oblastí. Je to Istrie, Kvarnerské ostrovy, severní. střední a jižní Dalmácie. Všechny mají své osobité kouzlo a bude jen na vás, pro kterou se rozhodnete. Důležité je, abyste si cestu dobře naplánovali – jachtařská sezóna začíná v dubnu a končí na konci října. Pokud si chcete kromě jedinečných přírodních scenérií užít i koupání, je samozřejmě lepší vyrazit v hlavní sezóně – tedy v létě. Dobrou zprávou je, že pro všechny Čechy už nemusí pronájem lodě Chorvatsko znamenat sebemenší problém. Tento druh služby poskytuje společnost YACHTCHARTER, s.r.o., a to vždy k maximální spokojenosti všech klientů. Díky společnosti je pronájem jachty v Chorvatsku snadný a rychlý. YACHTCHARTER, s.r.o. působí na trhu již více než 20 let. Na začátku stačí jediné – na oficiálních stránkách společnosti vyplnit poptávkový formulář s datem a místem cesty a na e-mail vám přijde seznam volných lodí. S výběrem vhodné lodě si samozřejmě můžete nechat poradit.

Zkušení kapitáni a jiné nadstandardní služby

S YACHTCHARTER, s.r.o. získáte jistotu, že na cestě vám bude společníkem zkušený kapitán. Může to být i Ing. Jiří Zindulka, který patří k nejzkušenějším kapitánům vůbec a sám má za sebou i několik extrémních plaveb. Naposledy to byla například 10denní nonstop plavba okolo Irska. Kromě krásné lodi a špičkového kapitána se můžete těšit na nadstandardní servis před, během plavby i po ní. Abyste si mohli aktivity dobře naplánovat, budete každý den dostávat předpovědi počasí formou SMS.

Jako jediný v ČR

U většiny společností můžete narazit na jeden velký problém. Pokud si chcete pronajmout loď, musíte hodně dopředu zaplatit vysokou zálohu, což může být dost velká komplikace. U YACHTCHARTER, s.r.o. tomu tak není, protože jako jediná charterová společnost na českém trhu nabízí možnost platit zálohu za loď pouze ve výši 15 %!

Užijte si Chorvatsko na jachtě – pronájem jachty chorvatsko 2015 u YACHTCHARTER, s.r.o. je na dosah ruky i pro vás!

Zadavatel

-