Na co nezapomenout při úklidu kanceláře

Kanceláře každé firmy jsou reprezentativním prostorem, kterému rozhodně nesluší, aby byl špinavý nebo neuklizený. Návštěvy i případní obchodní partneři si o vaší firmě dělají obraz neustále a neuklizené kanceláře mohou zkazit dojem velmi rychle. Navíc uklizené kanceláře mohou zvýšit i produktivitu práce zaměstnanců.

úklid
ilustrační foto: azclean.cz

Správně a hlavně dokonale uklidit kancelářské prostory není vůbec jednoduché. Zpracovali jsme pro vás informace, na jaké části při úklidu rozhodně nezapomínat, aby kanceláře vypadaly stále skvěle.

Od podlahy až po strop

V kancelářích rozhodně nestačí jen občas utřít prach a zamést podlahu nebo vysát koberec. Úklid kanceláří by měl být komplexní a důkladný.  Vše by mělo začínat vyčištěním stěn, protože i v novostavbách se čas od času objeví v rohu pavučiny. Dále je na řadě samozřejmě utření prachu z ploch a odstranění případných nečistot. Největší problém znamená pak čištění ploch. Na mysli samozřejmě máme podlahové plochy a okna. Okna v moderních kancelářských budovách mnohdy tvoří velké prosklené plochy a jejich vyčištění vůbec není jednoduché. To samé platí o podlahách v kancelářích. Ty jsou ve většině případů pokryty zátěžovými koberci a jejich vyčištění vyžaduje velké úsilí a hlavně tu správnou techniku.

Nebojte se nechat úklid na odbornících

Přenechání úklidu kanceláří na specializované společnosti je v dnešní době už standardem. Tyto firmy jsou schopné zajistit dokonalé uklizení kanceláří pomocí profesionální techniky. Výsledek je tedy dokonalý. Úklid firmami je většinou zajišťován ve večerních a nočních hodinách, kdy jsou kanceláře prázdné. Specializované společnosti na profesionální úklid kanceláří by měly být právě zaměřené i na omývání velkých prosklených ploch z obou jejich stran.

Kde najít takovou firmu

I na našem trhu najdeme firmy, které jsou specializované právě na úklid kancelářských prostor. Jednou z opravdu osvědčených firem je například AZcleann, která nabízí úklidové služby pro kanceláře v plném rozsahu. Na tento druh činnosti má firma odborné pracovníky a je vybavena moderními stroji pro zajištění dokonalého úklidu v každé části kanceláře. Nabízí úklidové služby Brno, Praha, Liberec i v okolí dalších měst. Firma disponuje také vlastním e-shopem s čistícími prostředky.

Zadavatel

-