Nůž v kartě, praktický pomocník stále při ruce

Nůž v kartě se v posledních několika měsících stal velmi vyhledávanou novinkou. Jedná se o nůž o velikosti kreditní karty, který si můžete pohodlně zastrčit do peněženky. Ke každému produktu se najdou zastánci i odpůrci. Jedině jeho důkladným testováním se odhalí všechny přednosti i nedostatky. Jak tedy nůž v kartě dopadl při testování jeho kvalit? Je opravdu praktickým pomocníkem nebo jen zbytečností?

nůž v kartě kreditní
Foto: dopenezenky.cz

Velikost, která nikdy nepřekáží

Celkové rozměry tohoto druhu nože jsou 5,6 x 54 x 2,2 mm, tedy podobné, jako u kreditních karet. Velikost tohoto výrobku je tedy přesně taková, aby se dal jednoduše zastrčit do pouzder na kreditní karty, které jsou součástí každé peněženky. Nůž tedy můžete mít kdykoliv po ruce. Díky zachování minimálních možných rozměrů je nůž v kartě produktem, který v peněžence nijak nepřekáží. Prostě si pořídíte kreditní kartu navíc.

Plast a ostří s jednoduchým, ale bezpečným skládáním

Kreditkový nůž je vyroben z kvalitního plastu v elegantní černé barvě. Jeho ostří je usazeno uprostřed a zajištěno malou pojistkou. Nemusíte se tedy bát, že by došlo k pořezání při vytahování nože z peněženky nebo při jeho uklízení zpět. Nože jsou připraveny k využití téměř okamžitě. Plastové části jsou v potřebných liniích ohebné. Stačí je tedy jen ohnout a zajistit zacvaknutím do připravených otvorů. Složení nože do aktivní podoby netrvá déle, než 5 vteřin.

A jak je to s ostrostí?

Ostrost čepelí je u nožů velmi důležitým kritériem. Nejprve však k délce. Celková velikost kreditky je 54 mm, délka ostří samotného nože je ale 65 mm, a přesto ve složeném stavu nikde nevyčnívá. To proto, že je čepel usazena úhlopříčně. Ostrost čepele je vysoká. S nožem se dají pohodlně přeřezávat provazy, otevírat balíky, můžete pohodlně krájet ovoce a zeleninu, proříznout plechovku a dokonce s ním lze rozpůlit tenisový míček.

Nic není na věky!

Žádné ostří nevydrží dokonale ostré, aniž by se otupilo. Výhodou ostří nože v kreditce je fakt, že se dá znovu nabrousit. V testech tedy nože v kreditce dopadly nad očekávání dobře. Pokud máte zájem o jejich koupi, tento sortiment můžete najít v nabídce obchodu Dopenezenky.cz. Ta drží nože v kreditce skladem, má rychlé termíny dodání, nízkou cenu a také nabízí skvělou zákaznickou podporu.

Zadavatel

-