Pohodové firemní Vánoce

Pomalu startuje období firemních vánočních večírků a akcí. Zkušenosti s firemními večírky jsou různé, od přátelských večeří, po velké korporátní oslavy. Většinou se jedná o akci na jeden večer. Co to ale pojmout jinak. Přichystejte svým zaměstnancům skutečné pohodové firemní Vánoce.

Dekorace

Asi naprostý základ je vánoční výzdoba. Do té můžete zapojit i své zaměstnance. Odpoledne strávené výzdobou kanceláře pomůže všem zrelaxovat, pobavit se a oddechnout si.

Tip! Minimálně dámský kolektiv by mohla potěšit možnost dekorace vybrat nebo dokonce vyrobit. Stačí si stanovit rozpočet a čas a samozřejmě najít tu správnou inspiraci.

Hry s dárky

Vymýšlení dárků je podstatně náročnější než jejich obstarávání. I přesto to ale může být legrace. Pro předvánoční sešlost můžete vymyslet losování dárků – každý zaměstnanec přinese jeden dárek a místo něj si vylosuje jiný. Dárečky můžete nosit třeba celý týden a vše vyvrcholí jedním vánočním večerem.

Tip! Pro dárky byste měli vymyslet pěkné místo, kde budou všem na očích. Například pod vánočním stromkem, nebo na speciálně označeném stole.

Povyšte celé Vánoce na další level

Máte-li k dispozici u své firmy atrium, park, nebo zahradu, můžete pro celou firmu uspořádat kouzelný vánoční večer. Zajistěte občerstvení s tradičním cukrovím a svařákem či punčem. Po celém prostoru můžete zřídit altánky s posezením a výhřevnou lampou či dekami pro zahřátí.

Tip! Sváteční atmosféru by mohly podtrhnout například zlaté altány, které působí luxusně a dají se navíc snadno ozdobit světýlky.

Zadavatel

-