Pojízdné regálové systémy ušetří místo a usnadní práci

Regálové systémy jsou asi tím nejdůležitějším vybavení skladů v každé firmě a každém logistickém centru. Měly by být maximálně pevné, bezpečné a v perfektním stavu především v oblasti bezpečnosti.

vysokozdvižný vozík
ilustrační foto: jungheinrich.sk

Velmi důležité je ale také plánování rozmístění jednotlivých regálových systémů tak, aby byl proces zaskladnění a vyskladnění potřebného zboží rychlý, přesný a efektivní. Čím větší mezery mezi regálovými systémy necháte, tím zvýšíte bezpečnost a usnadníte práci obsluze, ale zároveň snižujete množství úložných ploch. Moderním řešením jsou pojízdné regálové systémy.

Regály s pojízdnými podstavci

Mezi jednotlivými úložnými regály stačí jen jedna mezera pro vysokozdvižné vozíky. Díky tomu může být opravdu naplno a dokonale využita skladová plocha. Jednotlivé regálové systémy jsou totiž na pojízdných podstavcích. Podstavce jsou zasazeny do kolejnic. Při potřebě zaskladnění nebo vyskladnění zboží si tedy pracovním může vytvořit potřebnou mezeru jen mezi regály, které potřebuje. S tímto systémem lze efektivně ušetřit až 90% skladovací plochy.

Regály na klasické palety

Mezi nejvyvinutější produkty v této oblasti patří regálový systém Jungheinrich. Tyto regály ulehčí organizaci, protože mohou být napojeny na Warehouse Management Systém, tedy systém správy. Potřebná osoba tedy bude kdykoliv vědět přesné místo, kde se nachází zboží a tedy místo, kde je zapotřebí vytvořit mezera mezi regály. Regálové systémy Jungheinrich jsou systémy pro uskladnění zboží na klasických paletách.

Stěžuje si okolí na hluk z firmy

Teď ještě jedna oblast, která se netýká regálových systémů, ale provozu firem a logistických center. Pokud jsou firmy nebo logistická centra v obcích nebo městech, může se stát, že okolní obyvatelé si budou stěžovat na hluk. Do logistických center stále jezdí nákladní automobily, ve firmě se zase stále něco vyrábí. Vždy se najde někdo, kdo si bude stěžovat na hluk. Zjistěte si, zda je stav hluku při běžném provozu v normách. Specialistou na tato měření je Potichu.cz. tato firma tvrdí – Změříme aktuální stav hluku s maximální přesností. Pokud budete s hlukem v limitech, stížnosti z okolí vás nemusí zajímat.

Zadavatel

-