Proč si pořídit zahradní domek

Pokud máte zahrádku, zajisté se na ní najde hned několik užitečných pomocníků, třeba zahradní nářadí, technika a jiné předměty, jež není marné čas od času někam uschovat před nepříznivým počasím. Může to být i zahradní nábytek, hračky pro děti, sportovní vybavení, kola či cokoli jiného, co na své zahrádce máte nebo používáte k venkovním aktivitám. Kde však toto všechno skladovat? Nechcete-li se smířit s nepořádkem, jež na vaší zahradě vzniká, a postupně se stává nekontrolovaným, pak stojí za zvážení pořízení zahradního domku.

zahradní domek
ilustrační foto: domky-herold.cz

Nechat vše válet někde na zemi napospas povětrnostním vlivům, není ideální řešení. Značně byste snížili životnost nářadí, zahradní techniky, nábytku i ostatního. To je samozřejmě spojeno i s pořízením nového vybavení, a tudíž vynaložení ne malých peněz z vaší peněženky. Zahradní domeček či domek na nářadí je tím nejlepším řešení. A vsadíme se, že úložné prostory k zahradním účelům má ve svých rodinných domech nebo bytech jen málokdo.

Široké využití zahradního domku

Zahradní domky najdou uplatnění na každé zahradě. Využít je můžete jako:

  • úschovnu nářadí, zahradní techniky, grilu, zahradního nábytku a jiných pomůcek,
  • úschovnu jízdních kol a dalšího sportovního náčiní,
  • sklad na úrodu,
  • kůlnu na dřevo,
  • kutilskou dílnu,
  • rekreační objekt,
  • domeček na hraní pro děti,
  • prodejní stánek.

Jaký zahradní domek pořídit?

Na našem trhu seženete zahradní domky v několika typech, takže se můžete rozhodnout podle designu, velikosti a materiálu. Co se týče materiálu, mezi nejtradičnější patří dřevo, které do vaší zahrádky zapadne zaručeně nejvíce. K dostání jsou i plechové a plastové varianty. I ty sice mají své výhody, nicméně přírodnímu rázu dřevěného zahradního domku se nic nevyrovná. Domek z kvalitního dřeva nabízí jak praktický úložný prostor, tak plní i estetickou funkci.

Dřevěné zahradní domky nejvyšší kvality

Doporučujeme kupříkladu dřevěné zahradní domky Herold a Palmako, jež jsou zhotoveny z vysoce kvalitního severského smrku a díky pevné konstrukci je zaručena dlouhá životnost. Velkou výhodou je fakt, že každý tento domek sestavíte jednoduše svépomocí. Značky Herold a Palmako nabízí pestrou škálu různých velikostí a tvarů půdorysu, z nichž můžete vybírat. Domky mají prosklená okna i prostorné dveře, takže je zajištěn dostatečný přísun přirozeného světla.

Zadavatel

-