Potřebujete skladovat větší množství Adblue? Poradíme Vám!

Roztok Adblue, který je určen k úpravě výfukových plynů vznětových motorů, je v České republice používán stále více. To mimo jiné znamená, že je třeba jeho náležité skladování.

K4
Foto: kingspanenviro.cz

Co je to vlastně Adblue?

Vliv výfukových plynů ze spalovacích motorů na životní prostředí je nezanedbatelný. Určité kroky jsou proto potřeba. Potom bude naše prostředí nejen čistší, ale zároveň je třeba dodržovat emisní normy Evropské unie. Jedno z řešení tohoto problému přestavuje právě Adblue, tedy roztok skládající se hlavně z demineralizované vody a močoviny. Ten je vstřikován před katalyzátor výfukových plynů a díky následným chemickým reakcím dochází ke snížení emisí některých znečišťujících látek.

Nádrž na Adblue – kvantita a spolehlivost

Samozřejmě že s narůstající spotřebou Adblue je třeba tento roztok spolehlivě skladovat. Je tedy vhodné si pořídit nádrže na Adblue BlueMaster, které lze sehnat v několika velikostech (objem od 1200 do 9000 litrů). Proč si vybrat právě tuto variantu? Tak především pro její bezpečnost, když odolná konstrukce zabraňuje únikům roztoku, a zároveň pro jedinečný komfort. Navíc můžete ušetřit nemalé finanční částky. Když si totiž pořídíte roztok ve větším množství, snížíte tak pořizovací cenu.

Kde pořídit kvalitní nádrže na Adblue?

Pokud aktuálně sháníte nádrž na Adblue, navštivte internetových obchod Kingspanenviro.cz, kde je koupíte za dobré ceny. Navíc zde objevíte daleko více produktů, jejíchž používání má pozitivní vliv na životní prostředí. Jmenujme např. nádoby na všeobecný a tříděný odpad, mezi nimiž naleznete i kontejnery na odpad. Nakládání se „smetím“ je totiž další důležitou činností, která se následně projeví na stavu prostředí, ve kterém žijeme my i naši potomci…

Zadavatel

-