Pravidelné zasílání krmiva pro domácí mazlíčky ušetří čas i peníze

Každého majitele domácích mazlíčků méně nebo více obtěžuje neustálý nákup krmiv a chovatelských potřeb. Tyto nákupy se v pravidelných intervalech opakují neustále dokola podle toho, jak rychle se krmiva a další potřeby (piliny, písek) spotřebují.

krmivo
ilustrační foto: pixabay.com – ariesa66

Každému majiteli se už stalo, že na nákup těchto potřeb pro svého mazlíčka zapomněl a to i přes upomínky v kalendáři. V současnosti ale u nás vznikl nový obchod, který se postará o pravidelnou dodávku potřeb pro domácí mazlíčky.

Pesklub.cz je první obchod svého druhu

Obchod Pesklub.cz na možnosti pravidelných dodávek krmiv a chovatelských potřeb založil celou svou obchodní strategii. Funguje jednoduše a hlavně spolehlivě. Na stránkách společnosti lze jednoduše vybrat druh krmiva, které svému domácímu mazlíčkovi pořizujete. Nezáleží na tom, zda se jedná o granule, konzervy nebo jiné druhy potravy. Sortiment tohoto obchodu je zastoupen všemi tradičními značkami krmiv pro domácí mazlíčky. Pak už jen nastavíte, jak často chcete zboží opětovně dostávat. Pokud vaši mazlíčci dostávají stále stejný příděl potravy, měl by vám tento systém vyhovovat.

Když zboží nebudete chtít, stačí jej zrušit

Naplánování objednání zboží není závaznou smlouvou, kterou by bylo nutné dodržet. Když se bude blížit další termín dodávky zboží, Pesklub.cz vás bude kontaktovat, zda si přejete zásilku opravdu zaslat. Stát se může, že dostanete pro svého psa krmení, jako dar od známých a další zásilku budete potřebovat odsunout. Ani to není problém, prostě jen změníte datum další zásilky krmiva nebo zásilku zrušíte úplně.

Zboží neleží na skladu

Při nákupu krmiv v supermarketech nemáte představu o tom, jak dlouho leží zboží na skladu a v jakých podmínkách. Pesklub.cz všechny konzervy, kapsičky i granule objednává přímo od výrobců na základě vašich objednávek. Tedy vždy čerstvé a dobře skladované. Protože Pesklub.cz vždy ví, kdy a kam bude zásilku doručovat, může nabídnout i nižší sazby za dovoz.

Zadavatel

-