IT |

Profesionální SEO webhosting

Hledáte profesionální webhosting, který se přizpůsobí vašim požadavkům, s využitím nejmodernějších technologií? Je tu SEO hosting od TELE3, profesionální řešení pro vaše webové aplikace a projekty, seznamte se.hosting


ilustrační foto: Tele3

Řešení je vhodné pro nasazení rozsáhlých projektů s využitím všech moderních technologií, které jsou dnes využívány. Hosting není určen pro cílové zátěžové systémy a CMS Drupal či Joomla. Je doplňkovou službou k multihostingu a je k němu zdarma při využívání kreditů a běh aspoň 20 domén u TELE3.

50 serverů po celé ČR, IPv6 i reverzní záznamy na různých doménách

Na SEO hosting, který je extenzí multihostingu, se můžete vždy plně spolehnout co se týče spolehlivosti a škálovatelnosti. Vyniká také v tom, že máme od konce roku 2014 k dispozici 50 serverů po celé ČR, což umožní využití zcela odlišných geografických IP adres, nikoli jen na úrovni třídy C, ale rovnou A i B. Vaše podpůrné weby tak mohou být geograficky rozmístěny na serverech v rámci celé ČR. Na mnohých z nich již je dostupná plná implementace 128bitových IPv6 adres kvůli limitacím počtu IPv4 adres, které postupně docházejí.

TELE3 v rámci toho SEO hostingu nabízí samozřejmě využití také propojení s DB MySQL, plnou podporu .htaccess pro administraci a konfiguraci webserveru včetně správy chybových zpráv, cachingu, redirect či například komprese a zabezpečení (blokace přístupu z určitých IP adres či fondu IP). Samozřejmě je nutno povolit použití .htaccess v httpd.conf (pro Apache) souboru. Dále abízí také reverzní záznamy (PTR) na různých doménách a mnohé další služby.

SEO hosting pro profesionály

Je ideální webhosting na míru pro velké projekty a webové aplikace, které si žádají rozmístění na více serverů s možností pokročilé administrace, vysokého zabezpečení a škálovatelnosti služeb. Nabízí optimalizovaná řešení pro vaše weby, hodí se pro microsites a mnoho dalších projektů, které si žádají profesionálí řešení od skutečných odborníků v oboru.

Zadavatel

-